Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyák napja és társai ünnepi...

Anyák napja és társai ünnepi alkalmakkor miért kell az egész családnak bemenni az üzletekbe?

Figyelt kérdés
Nem lehet meglenni egy üzletben sem ilyen ünnepekkor, mert apa-anya, 2-3 gyerekkel bemegy és fenntartja a sort ès a kb.2négyzetméteres üzletben megmozdulni nem lehet miattuk. Miért nem lehet megegyezni egymás közt, hogy pl. apuka elmegy valamelyik kölyökkel virágot venni, a többiek meg otthon maradnak? /A kèrdés egy vásárlótól származik, kölyök nélkül/.
2015. máj. 3. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, te hogy dolgozol, én kötetlenül - hétköznaponként is ez van.


De én ugyanezt szoktam kérdezni - ha van két szülő, az egyik otthon maradhatna, a másik meg gyorsan bevásárolna. Nem hiszem, hogy a szülőnek akkora öröm, hogy közben a gyerekére is figyelni kell.

2015. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem miért teszik ezt: mert a gyereknek meg kell tanulnia, hogy hogyan kell viselkedni bevásárláskor.
2015. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
És ha már megtanulták, nem viszik őket vásárolni?
2015. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1, számtalan más lehetőség, hely van, ahol tanítani lehetne a kölyköket, nem feltétlen egy 2nm-es hely alkalmas erre a feladatra, ahol ilyen alkalmakkor nem 1, hanem alapból minimum 5 vásárló van;

2, 1 szülő teljesen alkalmas lenne 1-1 feladat megtanítására - egy apa ezt, egy anya azt tanítja meg;

2015. máj. 3. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nincs gyerekem, és sokszor idegesítenek a kisgyerekes családok, de ez pont nem. Tegyük fel anyuka GYESen, apuka pedig minden hétköznap 8-10 órát dolgozik, a gyerekek általában minden percnek örülnek, amit együtt tölthetnek mindkét szülővel, és ez jobb esetben az apukra részéről is így van. Az anyukának is könnyebb így cipekednie, ha egyedül mész el, lehet nem jut eszedbe, hogy kifogy a zseblámpából az elem. Plusz rengeteg inger éri a gyerekeket, kaphatnak kis feladatokat, hogy mit hozzanak el.

Amúgy így ünnepekkor lehet elmennek kirándulni és csak beugranak egy boltba odafelé menet.

2015. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod.
2015. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
arról nem a család tehet, hogy csak 2 négyzetméteres az üzlet... lehet együtt menni vásárolni, de pl. egyik Szülő bemegy, a másik meg kint marad a gyerekekkel... minden család más, tiszteletben kell tartanunk mások szokásait is...
2015. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnél az van, hogy mindketten mást jegyeznek meg, és ketten együtt legalább nem feledkeztek meg a lista feléről, de míg kicsik voltunk, egyedül nem hagyhattak minket (nekünk nem volt a közelben nagyszülő pl.). Illetve ketten vagyunk testvérek, és sokszor a bevásárlás nem csak az alapvető élelmiszereket meg tisztítószereket foglalta magában, hanem pl. ruhát is, amit próbálni kellett. Ketten könnyebben eligazgattak kettőnket.

Plusz ha többen vagyunk, könnyebb cipekedni is, és minél nagyobbak lettünk, ebből is kivettük a részünket.

2015. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Bazze, nem mindegy? Te meg akkor minek mész vásárolni? Csak foglalof a helyet. Én nagyon szerettem gyerekként az egész családdal vásárolni.
2015. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!