Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám egy alkoholista, és...

Anyám egy alkoholista, és tönkrevágta a családot és az egész életemet, több lent?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom anyám mindig a bevásárlás után mindig italt vett, kiskoromban nappal kedves volt este pedig mindenféle nyávogos xarnak lehordott, és ez odáig fajul hogy zárkózott lettem, nem beszéltem és nem bíztam senkiben ez érthető is, apám meg semmit nem tett ez ellen mivel ő is néha alkoholizált de ő legalább nem ordított, terrorizált engem. Az egész gyermekkoromban megaláztak, vertek és ezért mind a drága anyám tehet. 10-dik osztályos lehettem amikor azt mondtam, elég és anyámat mindenféle qrvának lehordtam amikor ismét berúgott és ez a mai napig így van, másképpen nem hagy békén nekem. Ezek után már nem is mondom hogy teljes szívemből gyűlölöm őket, de ez a gyűlölet már nálam átcsapott levegőnek nézésnek. Anyámnak nem is köszönök, apámnak is ritkán.


A suliban kb: senki nem veszi észre rajtam hogy a szüleim egy utolsó szánalmas alkoholisták... még a tanárok se... mivel megtanultam magamra mosni, takarítani, ruhát hajtogatni és szeretem a rendet, de a többi szobában sajnos rendet nem tudok tartani mert anyám és apám 2nap alatt szétgor mindent és ebbe én már belefáradtam. Sokszor éget a pofámról a bőr mikor vebdégek jöttek és kupi volt... és anyám játszotta a szentett.


Magamról: még mindig zárkózott vagyok de már szerencsére sokat javultam, igaz idegen emberekkel nem merek szoba állni...


20/F



2015. ápr. 16. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Mi a kérdés? (vagy kérés, óhaj, sóhaj?)
2015. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!