Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is minden lány...

Szerintetek is minden lány szép? mert én nem hiszem magam szépnek :/ hm?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Van egy csomó ronda lány is, illetve átlagos lány is.
2015. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet és azonnal megmondom
2015. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki ad magára és nem hanyagolja el magát...abbol ki lehet hozni valamIt.
2015. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, hogy lenne szép mindegyik?
2015. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ milyen szempontból nézzük. Ha úgy tekintünk rá mint egy organizmusra akkor gyönyörű. Lélegzik, mozog és gondolkozik, tanítható és tanítani bír. Szerintem ez gyönyörű.

Ha úgy nézünk rá hogy szexuálisan vonzó-e úgy nem. Nagyon sok lány van aki ilyen szempontból egyáltalán nem szép. Van olyan aki kimondottan csúnya. Biológiai okok, ez van.

Na jó, nem bunkóskodok tovább. Ha szép szeretne valaki lenni csak tenni kell érte :) Ha nem érzed magad szépnek gondolkodj el rajta hogy miért. És ne csk olyan választ keress hogy "Mert én nem vagyok olyan" vagy "Nem születtem szépnek" hanem olyat ami konkrét probléma. Ugyanis ha nem konkrét akkor nem lehet mit tenni ellene, ezzel szemben ha például a túlsúly zavar akkor azt le tudod adni, és így mindennel. Tudom hogy könnyebb mondani mint megtenni, de magadért csinálod. Ha tényleg ezt szeretnéd akkor minden erőfeszítést meg fog érni!

Sok sikert kívánok!

Am kép ide is jöhetne :)

2015. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel mindenkinek más a szép, mindenkinek más tetszik, így minden lány szép, mert mindegyik megtetszik valakinek.
2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy nincs ronda nő, csak igénytelen. Ebben lehet valami.

Persze vannak, akik szerencsésebbek, és mondjuk smink nélkül is jól néznek ki, vagy ehetnek bármit, és nem híznak el.

De általában minden lányban van valami szép, azt kell kihangsúlyozni, és az előnytelen dolgokat elfedni.

Az önbizalom pedig nagyon fontos, attól lesz valakinek pozitív kisugárzása, és az már eleve vonzó.

2015. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, meg olyan is, hogy nincs rossz nő, csak kevés pia.
2015. máj. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!