Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked is hiányzik a tinikorod?

Neked is hiányzik a tinikorod?

Figyelt kérdés
Fiatal huszonéves vagyok, és bár utáltam a gimit, de akkor minden sokkal könnyebb volt. Nem sírom vissza magát a tini éveimet, inkább azt a naivitást ami már nincs meg bennem. Nem tudom leírni, mindennek volt egyfajta hangulata, az elképzelésem a világról. Már teljesen máshogy állok az élethez, ami nem feltétlen baj, de kicsit úgy érzem, hogy megkeseredtem, elvesztettem a gyermekiességet és az ártatlanságot valahol az úton.

2015. máj. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy hiányzik, örülök, hogy rég túl vagyok rajta, utáltam a tinikort.

A gyerekkor, az hiányzik egy kicsit.

2015. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, örülök, hogy túléltem. A huszon évek sokkal jobbak.
2015. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az hiányzik, hogy ma már a mai tudásommal jobban kihasználnám azt az időmet.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem hiányzik, buli volt az Élet
2015. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmincas vagyok, de hasonloan erzek en is. Inkabb azt sajnalom, h. Nem akkoriban, a 90-es evekben vtam 20-30 eves. Igaz, nem volt net, de sokkal tobb lehetoseg volt az eletben, mint most.

Amugy a zenei vilag sivar volt, a lada jo kocsinak szamitott, masoltuk a vhst, ha jo filmet akartunk nezni, de a benzin olcso volt, a lanyok szepek, mi pedig szabadok voltunk, meg ha szegenyek is.

2015. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Én a 20-as éveimet sírom vissza. A gimi egy rémálom volt, örülök, hogy vége.

Egy olyan gimibe jártam, ahol csak elmebeteg tanárok tanítottak, 4-es átlagért gyakorlatilag éjjel-nappal tanultam, de mégsem tanítottak semmit, aminek később hasznát vettem volna. Meg voltam róla győződve, hogy ronda vagyok, a fiúk rám sem néztek. BRRR.

Hát nem. Később az egyetemen szerettem tanulni, azzal foglalkozhattam, ami érdekelt, rájöttem, hogy nem vagyok ronda, sőt. Elég sok fiúnak tetszettem, és a tanulás mellett még bulizni is maradt időm bőven.

A naivitás meg egy dolog, én 19 éves koromig szűz voltam.

2015. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, még a gyerekkorom sem. Hiába szakad minden 18 év felett az ember nyakába, akkor is jobban érzem magam huszonévesen, határozottabb vagyok, van önbizalmam, kimerem mondani, amit gondolok, nem szólnak bele a dolgaimba, nincsenek korlátozások, dolgozhatok stb. (pl nem kötelező bemenni suliba :D)
2015. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, mint az utolsó. Nem igazán hiányzik, hogy mások szóljanak bele az életembe, mint a gimiben. Igaz, most sem vagyok még a siker csúcsán, de legalább szabad vagyok. :)

A tinikoromban már nem volt túl sok naivitás, inkább olyan tehetetlennek éreztem magam. Folyamatosan volt rajtam vagy 8 kiló plusz, amitől képtelen voltam megszabadulni, tele voltam gátlásokkal, a pasik sem igen jöttek, pedig jól jött volna... de ahhoz is túl sok gátlás volt bennem. Rossz belegondolni.

Bár még csak 21 vagyok, nagyjából minden jobb. :)

2015. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Most jobban érzem magam mint akkor.
2015. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!