Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig is gyenge voltam. Van...

Mindig is gyenge voltam. Van valami ötletetek hogy erősebb legyek lelkileg? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Elegem van az osztályfőnökömből! Magyar tanárom. Én vagyok az osztálytitkár, és azt hiszi hogy ezzel már mindent nekem kell megcsinálnom. Összeírni a dolgokat, összeszedni ezt-azt amazt, őt meg őt megkérdezni valamiről, összeszedni a pénzt majd megszámolni, lediktálni a kirándulás időpontját és osszam ki a magatartás és szorgalom jegyeket, maradjak bent szünetbe(amihez nincs joga) stb... én segítőkész vagyok, na de azért nem én vagyok az ofő!!! Az egész suli utálja, (szó szerint, a többi tanár is!) Van hogy éjfélkor még nem alszok, minden nap sírok, és sokat veszekszek anyával miközben nem érdemli hogy rajta töltsem ki a dühöm. A barátaim (évfolyam), szüleim mindenben támogatnak, de nagyon nehéz, és nem bírom ezt a terhet örökké.

Megyek junior angol vizsgára, ecdl vizsgára, lesz kompetenciamérés plusz év végi "hajrá". Bocsi hogy ilyen hosszú lett, de ennél többet is bírnák írni...


2015. máj. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Ha túl nagy a nyomás, mondj le az osztálytitkári posztról. Az nem kötelező. Az meg pláne nem a te hatásköröd, hogy osztályozz, ezt nem is értem.

Ne sírj, hanem könnyíts magadon, koncentrálj a tanulmányaidra, ne az olyan dolgokra, aminek pár év múlva semmi jelentősége nem lesz. Szabad akaratod van, állj ki érte!

2015. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 5. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2015. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden sikerült és mivel a szülők fellázadtak az ofő ellen az igazgatónő leváltotta :)
2015. júl. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!