Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nem jött meg de lelkileg...

Még nem jött meg de lelkileg fel akarok készülni! Miket csinálhatok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Úszhatok,kádban fürödhetek,suliban tornázhatok??

válaszokat előre köszi. :)


2011. júl. 20. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úszni úszhatsz,de ahhoz tampon kell.1-2 nap nem ajánlatos a kádban fürdés,ha nagyon muszáj akkor zuhanyozz.Tornázhatsz persze,de ha úgy érzed,hogy nem bírsz egy pár gyakorlatot megcsinálni szólj a tanárnak,hogy megjött és nem tudod megcsinálni vagy aznap egyáltalán ne tornázz.
2011. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úszhatsz,akkor használj tampont, kádban fürödhetsz,suliban tornázhatsz, ha nm megterhelő, amúgy nyugodtan bármit, ha jól érzed magad, ha görcsölsz akkor is lehet, de ráfogsz jönni. Hány éves vagy??
2011. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ma 16:47 vaok, kádban fürdést hanyagold habár, kicsit beleülhetsz, ha úgy érzed.. én tus párti vaok.
2011. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
11 és fél vagyok
2011. júl. 20. 16:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Na lássuk csak:

- úszhatsz tamponnal - de csak ha nagyon körültekintő vagy (tiszta kézzel sűrűn cserélve - kb 30-45 percenként). Ha kibírod, akkor inkább hanyagold majd olyankor az úszást, mert nagy a fertőzésveszély.

- kádban fürödni nem ajánlott, szintén a fertőzésveszély miatt.Tusolni szabad - sőt: kell. Azokon a napokon még inkább ügyelni kell az intim higiéniára.

- tornázhatsz, általában nincs vele gond, de elképzelhető 1-2 gyakorlat, ami olyankor nehezedre esik.

2011. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hanyagolnám én az úszást.........amikor eltört a kezem akkor is usztam... féfél év és 7 ország ottlesz. bajnokság. (úszó vagyok)
2011. júl. 20. 17:13
 7/11 A kérdező kommentje:

és ha adigra megjön...........



AMUGY ERRE FELELJETEK! : az 1. nél is lehet tanpont??

2011. júl. 20. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet tampon és ne feledkezz meg a megfelelő méretről és olvasd el, amit a papíron írnak.
2011. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
....az elsőnél mien méret???
2011. júl. 20. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Mini. Logikus, nem?
2011. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!