Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejleszthetném az...

Hogyan fejleszthetném az akaraterőmet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Miben szeretnéd fejleszteni az akaraterődet ?


És ki vagy te ? Fiú - lány ? 10 éves 90 éves ?

2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17/F, és mindenben.
2015. máj. 4. 21:39
 3/5 anonim válasza:

Ezt én is nagyon szeretném tudni!!!

Mostanában sokmindent eldöntöttem h megcsinálok és mégis mielőtt elkezdeném meggondolom magam és visszafordulok. miért van ez? pl kitalálom h mátol járok futni de minden nap holnap lesz belőle..

2015. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy mindenben.

Eddig semmiben nem volt akaraterőd most meg legyen mindenben igaz ?

Csiribú-csiribá hopsz nemigaz ?


Ha egy kicsit leereszkednél a valóság talajára mint mondjuk Bogi akkor kijelölhetnél magadnak egy célt.


Nagyon jó példa rá hogy kéne menni futni.

Ha eddig ritkán futottál akkor ez megint irreális cél marad mert az első napi futástól lehet olyan izomlázad hogy lábra is alig bírsz állni másnap nemhogy futni.


A megoldás a reális cél kitűzése és a mértékletesség.

Lehet továbbra is a futás de akkor első nap csak 1 kör és fokozatosan kicsivel mindig többet.


A tulajdonságot amivel egyikőtök sem rendelkezik úgy hívják hogy: belső tartás


Nincs tartásod, szétfolysz, puhány vagy, semmihez sem tartod magad csak lógsz a levegőben.

A belső tartást gyakorolni kell. Nyomod a fekvőtámaszt napi 5 x 20.

Tűzön-vízen át csinálod, nincs mellé beszélés, nincs kifogás csak a fekvőtámasz ha esik ha fúj, ha fáj a fejed, ha éjszaka érsz haza hulla fáradtan akkor sincs semmi más csak a fekvőtámasz.

A fekvőtámasz a legfontosabb a világon, addig nem mehetsz sehova míg meg nem csináltad és e köré építed a napodat.

Befejezted a lazsálást és csinálod. Mintha sitten lennél és az egyetlen elfoglaltságod ez lenne.

Csak a fekvőtámasz lebeg a szemed előtt és az hogy meg kell csinálnod.


Aki ilyen belső tartással rendelkezik az iszonyatosan "feszes" lesz. Kifeszül a bőre is és a tartása mivel a "belső tartás" hiánya nem más mint a kötőszöveti gyengeség lelki megfelelője.


Akinek nincs belső tartása annak a bőre és a kötőszövetei gyengék, lazák, puhányak, plöttyedtek és mindenük lóg.


Szóval kijelölsz egy célt és ahhoz tartod magad az életed árán is. Így tanulod meg a belső tartást és fejleszted az akaraterődet.

2015. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Huu.. köszi a választ! ;)

igazábol én régen nem ilyen voltam. Sportoltam rendszeresen. Versenykre jártam.(ráadálsul nem feleslegesen,hanem jó eredményeket értem el.)És mostanában van valamiért, talán azt is tudom miért, csak nem szeretnék ezzel foglalkozni. Magammal szeretnék törődni nem másokkal..Azt akarom ha eltervezem h megcsináljam akkor tudjam megcsinálni mint régen!..

jó h mondod ezt az egy kör futást..néha szoktam futni amúgy de rendszeresen szeretnék. nem egy kört szoktam hanem km-eket. de most megpróbálom elkezdeni a nullárol.csak egy kör futás, utána 2naponta egy körrel feljebb megyek! :) majd küldök képet a feszességemröl! ;)

2015. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!