Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinos dolog hatasara teljesen...

Kinos dolog hatasara teljesen elvorosodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Keves onbizalmam miatt akarmilyen kis dolog is tortenik teljesen elvorosodik a fejem, nyakam, az egesz kepem... Osztalytarsaimtol sokszor visszahallm, es eleg kinos az is😂


Kinos pillanatokban azjut eszembe h milyen szamalmas vagyok az elvorosodes miatt es ezert megvorosebb leszek.. Ahh:// 15/f



2015. máj. 6. 13:10
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
48%
Barnulj le akkor nem olyan feltűnő:-DD
2015. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, részben a barnaság, de ugyanakkor jó, ha nálad van mindig egy kis palack víz vagy tea, s a szituk előtt vagy közben ihatsz belőle. Az elvörösödés sokszor a magas cukorszinttel és a vérnyomással is kapcsolatban van :)
2015. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nyugi, nem csak te vagy igy. Én is mindenen elvörösödök nem csak amikor zavarban vagyok akkor is ha sportolok ha túl hideg van, ha túl meleg, ha párás a levegő meg akkor is. Az én osztálytársaim nem igazán törődnek vele néha mikor érzem hogy vörösödik a fejem mar én poénkodtak magammal. Én lány vagyok, magamon nem szeretem de szerintem egy fiún tök aranyos is lehet ;)

14/L

2015. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*poénkodok
2015. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy teljesen vörös fej igen aranyos lehet :D fülem is, nyakam is, minden :/
2015. máj. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!