Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
15 éves Középiskolás fiú vagyok, élvezem az élet minden percét , haverjaim is vannak , mindig hülyülünk stb. De sokszor tök valóságosan elképzelem ahogy megölök pár embert . De sajnos ez nem csak az ismeretlenekkel van így , párszor mikor beszélgetek a szeretteimmel , sokszor azt látom hogy belecsapom a fejükbe a bárdot és meghalnak . tudom jól hogy ez csak képzelgés , de félek hogy egyszer át esek a határvonalon és meg is teszem ezeket . Persze senkit nem akarok bántani , de sokszor úgy érzem hogy meg kell tennem. tudnátok nekem segíteni hogy mit tegyek ilyen helyzetben ?
2015. ápr. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erről lehetne hosszasan beszélgetni, de most csak két egyszerű kérdést teszek fel:

1. Volt bármilyen traumád, korábbi tragédiád, vagy e kaliberű történésed az életedben?

2. Sok akciófilmet/akciójátékot nézel/játszol?

2015. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen volt , mindenki azt mondta hogy nem vagyok jó semmire , meg stb . de ezekről nem szereztem tudomást , szóval nem tudom miért lehet ez :/
2015. ápr. 11. 12:59
 3/4 A kérdező kommentje:
jah és a komédiát és a vígjátékokat szeretem , a horrort utálom :)
2015. ápr. 11. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán ilyen gondolatom nekem is van, nem is tudom hová tenni, de futni hagyom és kész. Soha nem tennék ilyet, ismerem ennyire magamat. Szerintem te sem tennéd meg, kár ettől tartani.

Ez inkább valami belső feszültség jele lehet, ami kontrollálatlanul kitör néha, de csak gondolati szinten. Ha zavar, érdemes levezetni valahogy, viszont ha nem tudod a forrását, akkor a mélyére ásni.

2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!