Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy hosszú évekig foglalkoztatok valamivel, és aztán rájöttetek, hogy tulajdonképpen már nem is érdekel a dolog?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkivel előfordulhat.


Leginkább sulival kapcsolatban.


Az ember mire végez rájön hogy mi nem akar lenni.

2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem van tehetségem hozzá, és most az is kiderül, hogy ez csak önámítás volt. :(
2015. ápr. 18. 18:39
 3/8 A kérdező kommentje:
És ráment 5 évem.
2015. ápr. 18. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Tanitottam, aztan rajottem, hogy ennyiert ezt nem. Vallalkoztam, nem ment. Dolgoztam mindig valamit itt- ott, de ma mar a nyelvtudas is keves a bdogulashoz. Szerencses az, aki szereti azt, amibol megel. Sokan nem tartozunk kozejuk, ez van.
2015. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 évem ment el.


Elsőnek 4 év közgazdasági szakközép.

Mikor kijöttem a suliból napnál világosabb volt hogy mivel nem akarok foglalkozni.


Aztán még 1 év, munkaügyi központon keresztül elmentem asztalosnak mondom jó kis gyakorlatias szakma.

Na itt aztán még világosabb lett hogy mivel akarok a lehető legkevésbé foglalkozni.


Neked mire ment el az 5 év ?

2015. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, meg előtte még 5, ha középiskolát is beleszámítjuk.

Webfejlesztő akartam lenni, de elmúlt a szerelem.

2015. ápr. 18. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve mondjuk rám, hogy az vagyok.
2015. ápr. 18. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem azzal foglalkozom amit tanultam.

Rendszergazda suliba jártam, közben Weblapokat csinálok, meg reklámtáblákat. De már weblapokat is egyre kevésbé, pedig azzal foglalkoztam évekig.


Zongorázni is megtanultam kicsit, és mire eljutottam odáig, hogy meg tudtam venni azt a jó fajta szintetizátort amit akartam, addigra meguntam az egészet és pl már 1 éve nem zongoráztam, a szintim meg ott porosodik. Ugyanígy gitárom is van 3db, amit azért vettem, mert szerettem gitározni régen, de meguntam.

Hát de lehet hogy majd kedvet kapok rá egyszer megint.


Nekem a festéssel pl úgy van, hogy régen szerettem festeni, akkor így festettem a falra képeket, és utána eladtuk a lakást, aztán a párom lakásába már nem lehet összefesteni a falakat, de régen festettem pénzért is több üzletnek a falára, meg ilyen furnér lemezekre is, amiket utána kitettek étterembe a falra. Hát már azt sem csinálom, abból a korszakomból is kinőttem.


Változik az ember. Engem mindig más érdekel és abba ásom bele magam, aztán lehet hogy éveket pazarolok rá és lehet, hogy jó is leszek benne kicsit, de aztán megunom és elkezdek valami mással foglalkozni.


Különben ha mindig ugyanazt csinálnám 100 évig, akkor belefáradnék, akkor már nem motiválna semmi, ha már nagyon profi lenék valamiben és rutinból csinálnám, az elég unalmas lenne.


Így egy kicsit több a kihívás, hogy váltogatom a dolgokat.

2015. ápr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!