Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok boldogtalan, ha...

Miért vagyok boldogtalan, ha mindenem megvan?

Figyelt kérdés

Tényleg tökéletesnek mondható az életem, jól tanulok, van párom, vannak barátaim, anyagilag sincsen semmi problémám, sok hobbim van, feltalálom magam, ha kell.

Hét közben és hétvégén is van elfoglaltságom, monotonnak sem mondanám a napjaimat.

Mégis annyira üresnek érzem magam és szomorúnak, de nagyon nem értem az okát.

Volt már valakinek hasonló?


2015. máj. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak a spiritualitás felé fordulni, nemde?
2015. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló, igen, volt, sőt van hasonló, kis különbség, hogy nekem semmim sincs :D:D:D
2015. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem lélegzel megfelelően! Az agysejtjeid oxigénhiányban szenvednek, ez okozza a lehangoltságot, fáradtságot.
2015. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ma nép betegség.Szerintem azért van mert még nem éltél nyomorban,magányosan,betegen éppen ezért nem is tudod értékelni ,hogy milyen szerencsés vagy most.Nem tudsz igazán "gazdag" lenni amíg nem voltál igazán szegény.
2015. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!