Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megvan mindenem, mégis boldogt...

Megvan mindenem, mégis boldogtalan vagyok?

Figyelt kérdés
20 Éves Budapesti fiú vagyok.Hát hol is kezdjem..Elég sokat dolgozom,viszont jól keresek,elérte úgymond valamit..Szóval mindenem megvan,mégsem vagyok boldog,biztonságos a jövőm,az állásom,szóval bármit elérhetnék,de barátaim 2 éve nincsenek,anno egy lány miatt nem foglalkoztam velük,ezáltal ők se velem többé,próbáltam helyre hozni,már nem ment..Sokan mondtak mennyek el bulizni vagy valami,de egy részt félénk vagyok kicsit ismerkedni,nekem nem menne hogy oda megyek,és heló szia ...Szerelmi téren is lassan 1 hónapja volt valakim,vele szét mentünk,mert nem működött :/Szóval egy hétköznapi napom:hajlnali fél 3 kelés,munka kb 11-ig reggel 5-órától,aztán haza és itthon azt se tudom mit csináljak,néha inkább kitakarítok vagy valami,de van hogy átalszom a napot,olyankor kissé letört vagyok,annyira vágyom a társaságra,ez jelentené a boldogságot,azt az egy dolgot ami hiányzik az életemből,és emiatt se járok úgy sehova :/ Olyan jó lenne valakivel a jó dolgokat megosztani,élményeket csinálni,emlékeket amiket sose felejtenénk el..De tényleg nem tudom hol lehetnének barátaim,esetleg ha lenne kedves valakinek beszélni,vagy barátkozni az írjon privátot légyszíves,vagy írj kommentbe,és írok :)!

2015. ápr. 21. 15:42
 1/6 anonim válasza:
Szia, ha gondolod írj! 18 éves vagyok, szintén fiú, ilyesmi problémával.
2015. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt tudok veled érezni. Írj nyugodtan :)

19l

2015. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia

én ismerkednék. 16 éves lány vagyok és mindig magányos vagyok. eddig egészen jól megvoltam, de megcsalt a barátom és minden összeomlott körülöttem, már semminek nem látom értelmét :(

2015. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vattacukor elefánt válasza:
Szia! Ha még aktuális, tanácsolnám neked, hogy keress valami hobbit. Én nem tudom milyen az élet Budapesten, de ha lenne egy kevés pénzem, elmennék olyan nem rossz hírű helyekre ahol lehet biliárdozni/csocsózni/dartsozni stb, kihívnék embereket, akik jó fejnek tűnnek, hogy tanítsanak meg játszani, vagy ha tudsz akkor játszanak veled. Jó szórakozás, amellett közösségi életet is lehet élni.
2015. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia igen,mèg mindig tart a helyzet :/ sajnos akarmennyire is,de valahogy semmi se visz rà semmire,egyedūl sajnos semmi kedvem semmihez :(
2015. máj. 1. 10:08
 6/6 vattacukor elefánt válasza:
A biliárd pont erre jó, hogy barátokat szerezz. Tapasztalatom szerint elkezdeni a legnehezebb valamit. Bármi áron próbáld rávenni magad, hogy elkezdj dolgokat, a többinek jönnie kell magától. Ha pedig tényleg ennyire letargiában vagy, megpróbálhatnál pszihológushoz menni, ő biztos tudja hogy rázzon fel.
2015. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!