Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiakaszt ez a meleg. Mit...

Kiakaszt ez a meleg. Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban elviselhetetlen meleg volt, s ahogy hallottam lesz is. Nem szeretem, ha tehetném olyan helyre költöznék ahol mindig hideg van (20°C max.). Mit igyak, mit egyek mit csináljak, hogy ne fájjon a fejem feszt, ne izzadjak, ne legyek egy elviselhetetlen nyűgös p*csa? Az is rátesz erre hogy már évek óta rendes tél sem volt, de ezzel nem tudok mit csinálni.

2015. máj. 7. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen sóhajtás is beindíthatja a szervezet öntakarító programját. De ha már a fejed is fáj, akkor légzőgyakorlatokra van szükséged.

És nem az a lényeg, hogy mit eszel, hanem hogy hogyan eszed. Rágd meg jól a táplálékot, hogy minél több nyállal keveredjen. A folyadékkal oxigént juttatsz az emésztésbe ami által az tökéletesedik, tehát ne spórolj vele, igyál minél több vizet.

Hogy véred frissüljön egy kicsit, menj el vért adni.

2015. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak tippelek: a túlsúlyosak sokkal jobban szenvednek a melegtől. Fogyj le!


Ha pedig nem erről van szó, akkor szerezz be légkondicionálót! És vizsgáltasd ki magad, mert egy egészséges, normál testsúlyú ember huszonvalahány fokban nem izzad egész nap.

2015. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:

Meg tudlak érteni,szerintem akkor van szép idő,ha szakad az eső :D


Sok folyadék,vizes csuklószorító.

2015. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kényszerből kint vagyok egész nap, épp ha nincs esős idő. Nem gondolok rá. Teszem a dolgom. Így is zéró komfort, de legalább nem a semmin járatom az agyamat, hanem létrehozok valamit, aminek emberek örülnek majd, és még el is tengődünk belőle a következő hónapig valahogy.
2015. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!