Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg tinik mér kell állandóan...

Darkfox999999 kérdése:

Meleg tinik mér kell állandóan nyavajogni? többi lent

Figyelt kérdés
én is meleg vagyok és 20 éves , én is voltam 18 mégis találtam párt magamnak 2 éves kapcsolatom volt utána meg egy másik ami mai napig tart, aki keres talál főleg az aki akarja is ... és nem kell egy brad pitt-re várni

2015. máj. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell velük foglalkozni. Nyavalyogjanak. Amelyik talpraesett mint te talál magának.

Aki meg kerget egy álomvilágot az így járt. Marad egyedül.

2015. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki azt hiszi, hogy a szőke herceg és a kék ló az alap, és emellé kéri az extrákat :) Aztán rájön, hogy 30 éve hajtja a soha el nem jövő szőke herceget.

Bár nem "tini" vagyok, mégis megtanultam azt, hogy reális elvárásokkal valódi életem lesz. És így is lett :)

2015. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
így van ahogy mondjátok :D XD meg egy másik dolog én biztos nem vállalnám fel hogy meleg vok minek okozzak magamnak problémát, nem értek egyet azokkal akik felvonulnak, nem lehet erőszakosan az emberek képébe nyomni hogy meleg vagyok :D aki elfogadja úgy is elfogadja milyen vagy a többi meg csak páváskodás
2015. máj. 2. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az öregek is tudnak panaszkodni.
2015. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!