Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Srácok, egy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Srácok, egy része, miért ilyen? (Homoszexuális téma)

Figyelt kérdés

Annyi. Ismerkedsz velük. Oké minden. Majd, leírod neki, hogy hát sokan szerelmesek beléd, stb. és akkor másnap azt látod, le is tiltott facebookról, de úgy, hogy 3hónap után, előtte való este adta meg az elérhetőségét, és nem volt annyira különleges helyzet, esetleg annyi, hogy azt írtam hogy szőke hercegnek képzeltem.. jó, lehet az nem tetszett neki, hogy a Hegylakóhoz hasonlítottam a stílusa miatt.. de igazából, több sráccal jártam így,

hogy elkezd írogatni gyakorin, s mikor előadod a tényeket, nem is ír többet. De mondtam hogy csak ismerkedek egyelőre stb. nem értem sokan miért zakanak meg? :O

Persze, én vagyok aki megzakan, hiszen egyes egyedül én akadok ki ilyeneken. Most ez a tegnapi eset, sokkal durvább volt, hiszen, előtte hónapokig, itt a gy.k-n leveleztünk regényekben stb. minden korrekt volt.



2013. dec. 13. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jól értem. Szóval beszélgetsz sokat emberekkel, utána a képükbe vágsz egy olyan nyers véleményt, amire te is felkapnád a vizet és ezt követően értetlenkedsz? Vagy mi?
2013. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na itt a lényeg! Már kihangsúlyoztam, hogy csak ismerkedek.

Erre, azután, általánosságban, amikor írom, hogy sokan szerelmesek belém meg ilyenek, lelépnek.. Igaz, a tegnapi eset durva volt, ugyanis azt állította az illető, hogy csak egy barátja törte fel a profilját, és ő szórakozik vele.. fura.

de a lényeg egy, nem értem egyesek kirohanásait, habár most ki beszél.. én akadok ki ilyeneken. talán, túlzottan is naiv vagyok..

2013. dec. 13. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Így már értem. Ötletem nincs. Bár lehet, hogy ott a gond, hogy nem teszed elég világossá az elején, hogy több emberrel is ismerkedsz.
2013. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hegylakóhoz hasonlítottam a stílusa miatt.."


Láttam egy srácot a villamoson a minap aki majdnem úgy nézett ki mint Richie Ryan a Hegylakóból.

2013. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Más sráccal kezd ismerkedni, és valamilyen ürüggyel rád már nem akar több időt fordítani.
2013. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joola ***** válasza:
Kvára nem értem ezt a kérdést.
2013. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én se, az értelmetlen válaszokat :(


Szerencsére, már tudom, nemhogy nem egyedi az eset, hanem még az volt a fura, hogy csak most jártam így jobban "először"..

2013. dec. 14. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
rád unt. ennyi
2013. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem teljesen. Igazából tegnap kérdeztem ezzel kapcsolatban még egy kérdést, az oldal anonimitása érdekében nem utalhatok másik kérdésre, de a Naiv voltam című kérdést is én írtam.

Meg egy kérdésnél is írtam hogy jártam, megkaptam a válaszokat, kiderült, ezerszámra van ilyen, és még az volt a "csoda" hogy csak most jártam így..

2013. dec. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!