Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, azok a fiatal...

Mit gondoltok, azok a fiatal nok (25 koruliek), akik teleteszik kepekkel a facebookjukat, azok legyegeben azert csinaljak, mert ugymond feltunesi viszketegseguk van, vagy azert, hogy mutassak, hogy ok mennyire elnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 12:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyre tobb ismerosomnel latom, hogy ilyen 100-200 kepuk van folteve. Es nem igazan ertem, hogy mi ertelme van ennek?
2015. máj. 10. 12:08
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
szerintem ugyanolyanok mint k-vak. csak ok neten csinaljak. net-k-vak. angolban van is mar ra egy kifejezes: e-whore
2015. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

is-is


felszínes világban kifele azt kell mutatni, hogy milyen f@$za életünk van, had irigykedjen mindenki.


Az, meg, hogy egyszer ez kártyavárként omlik össze, vagy hogy otthon a hőn szeretett párunkkal összeverjük egymást minden nap, az nem tartozik másra.

2015. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Istenem, nem mindegy neked? Az ő profilja, tehát azt tesz ki és annyit amennyit csak akar. Nem tetszik, ne nézegesd! Egyébként én is szívesebben nézek kirándulásos képeket mint 15 éves kiscsajok csücsörìtős selfiejeit, meg mellkidobós, tükörben fotózott képeit. De abból sem csinálok ügyet, továbbgörgetek és annyi.
2015. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem gondolok semmit, mindenkinek szíve joga kitenni vagy épp nem kitenni a képeket.


Amúgy is ez nagyon emberfüggő. Van ismerősöm, aki nyitott az emberek felé, nyitott a világra, folyton utazik, ismerkedik, lassan nincs olyan ország, ahol ne lenne barátja, akikkel tartja a kapcsolatot, és rengeteget posztol fb-n, megoszt mindent. Nem feltűnőségből teszi, nem azért mert szar élete lenne, még csak nem is azért hogy mást zavarjon vele, csak ő így érzi jól magát.


Én pont az ellenkezője vagyok, kevés ismerős, kevesekkel beszélek, és egyszerűen nem érzem szükségét, hogy életem minden pillanatát másnak mutogassam.


Persze tényleg vannak akik magamutogatásból teszik ki, és szeretik az emberek tökéletesnek mutatni a dolgokat kifelé, de nem lehet ezt mindenkiről elmondani.

2015. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es és 6os leírta a lényeget...
2015. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azért, hogy lájkokat szerezzenek, kíváncsiak hogy mennyi érkezik, meg ilyesmi. Sajnos sok Fb ismerősöm ezt csinálja...
2015. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
e-whore-ok, igen
2016. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!