Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vélekedtek erről, mit...

Hogyan vélekedtek erről, mit lehet velük kezdeni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a primitív, idegesítő, állandóan pofázó emberkékről? Akik primitívek nincsenek gondolataik ezért nem tudnak 10 percet sem ülni egy helyben, mert unatkozik, nem foglalják le a saját gondolataik, nincsen saját véleménye, mások gondolataiból ép és teljesen hülye, de makacs. Az osztályom tele van ilyenekkel, szünetben odajönnek, ordítoznak, engem meg nem hagynak elmélkedni. Én csöndes vagyok. Mit csináljak velük, hogy megtanulják, ne szóljanak hozzám? Van erre valamilyen módszer? Ellenük? Amivel be lehet őket tanítani mint az állatokat. Ha tud valaki ilyesmit és neki bevált, kérem a válaszát! Nem félnek tőlem, nem vagyok félelmetes, stb. De határozott vagyok. 15/f

2015. ápr. 7. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt is van aki magára ismerhetne, de mivel hülye ezért nem fog. Persze nem azokról beszélek, akik szeretnek beszélgetni, hanem akik kényszeres szófosók.
2015. ápr. 7. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem elmélkedsz szünetben az udvar egy eldugott sarkában?
2015. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek beszélni :D de vannak saját gondolataim amúgy vannak ilyen emberek találkoztam már párral úgy érzem én nem tartozom közéjük :D az tud idegesítő lenni, ha odajönnek hozzád pofáznak de a semmiről azt hiszik, hasonlítanak rád, holott nem is ... ilyenkor a legjobb megoldás ha azt mondod: bocsi nem érek rá dolgom van.... vagy mosolyogsz és bólogatsz közben meg azon elmélkedsz hogy milyen finom volt az ebéd :D
2015. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nincs udvar, legalábbis nem engednek csak úgy ki. A wc ben meg nem lehetek 15 precig, arról nem is beszélve hogy ott meg cigiznek és pofáznak ugyanúgy. Majdnem 1 éve járok gimnáziumba.
2015. ápr. 7. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát. Minden esetre ez egy elég érdekes világnézet.
2015. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!