Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem járnak moziba azok...

Akik nem járnak moziba azok miért nem?

Figyelt kérdés

Nem jobb megnézni egy filmet a moziban hangulatosabban normális képminőségben mint görcsölni hogy most rossz minőségű filmet rakott föl a szemét a letöltő oldalra? Nem gondoljátok úgy hogy ezzel megkárosítjátok a filmgyártó cégeket és a mozikat és utána meg fikázzátok a filmet hogy ez mennyire rossz volt? Nem gondoljátok úgy hogy mikor letöltitek azzal is ártotok a film iparnak, megvehetnétek DVD? Ha kijön egy film amit ti letöltöttetek és/vagy online portálon megnéztetek bármennyire rossz is nincs jogot negatív véleményt alkotni róla mert nem fizettétek meg a szolgáltatást hanem idéző jelleggel blicceltetek?


Elhiszem hogy néhány ember anyagi helyzete nem megfelelő de akkor meg ne alkosson róla negatív véleményt vagy esetleg kérje kölcsön OLYAN normális embertől aki megveszi hogy meg tudja nézni .


Várom a véleményeket !



2015. máj. 10. 13:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Aki szegény annak már ne is lehessen véleménye? Gratulálok.
2015. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
oda ne szaladjak, a hollywoody milliardosok zsebet nem tomod mert megnezel egy ket filmet online hat nagyon sajnalom mindjart gyujtest szervezek a szamukra ehen ne haljanak, tonkre ne menjen ez az agymoso ipar
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
DE lehessen amennyiben megfizeti az ellenszolgáltatás árát ! ÉS ne csalás útján jusson a szolgáltatáshoz / termékhez jelen esetben filmhez ! AMENNYIBEN meg van vélemény az ne legyen negatív MERT ez a minimum !
2015. máj. 10. 13:11
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Mert a mai moziba vetített filmek nagyon sz#rok és nagyon kevés kivétel van csak. A másik meg, hogy én itthon sokkal jobban szeretek filmet nézni, mint moziban.
2015. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ezzel csak az a baj hogy ha te lennél az a személy akinek a filmjét torrentelik jogdíj és egyéb dolog megfizetése nélkül lemerem fogadni hogy másképpen sőt borúsabban látnád a helyzetet ! Vagy ha boltos lennél és valaki éhes lenne azt meg kajálna nálad INGYEN és mikor ki megy azt mondja neked hogy jaj hadd ne keljen már meg tömnöm a zsebedet úgy is tömi más helyetted. Hogy vélekednél erről ?
2015. máj. 10. 13:13
 6/39 A kérdező kommentje:
Akkor hogy ha annyira szarok azok a filmek minek nézed meg otthon ? Ha meg már megnézed akkor meg miért torrentelsz vagy online portálon freedomban ? Miért nem veszed meg azt a kevés jó filmet 1 , 2 ezer forintért ? Ja mert hogy az pénzbe kerül ? A fene !
2015. máj. 10. 13:15
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

"Nem jobb megnézni egy filmet a moziban hangulatosabban normális képminőségben mint görcsölni hogy most rossz minőségű filmet rakott föl a szemét a letöltő oldalra?"


Moziban? ahol zacskócsörgést, kellemetlen magas hangerőt, hűvöst kell elviselni. nem beszélve arról, hogy az emberek nem tudnak a nekik szóló helyre ülni, és elröhögik a poént!


Ad2, ha nem tudom végignézni a filmet itthon, mert egy kalap sz@r, akkor kinyomom, a moziban meg elveszei ugyanúgy a pénz. Vagyis a filmgyártó cég engem károsított meg, mert 1,5 órát kifizettem, de ő nem volt képes lekötni engem az időre.



"Nem gondoljátok úgy hogy ezzel megkárosítjátok a filmgyártó cégeket és a mozikat és utána meg fikázzátok a filmet hogy ez mennyire rossz volt?"


Filmgyártó cég is megkárosít több millió embert, aki kifizeti a film árát és vagy kijön a film közben mert sz@r a film, vagy végigszenvedi mert sz@r a film.


"Nem gondoljátok úgy hogy mikor letöltitek azzal is ártotok a film iparnak, megvehetnétek DVD?"


És után mit csináljak a DVD-vel? Kenjem a hajamra azokat?



"Várom a véleményeket !"


A kérdés provokatív. Ha komolyan gondolod akkor te nem vagy normális!


Amúgy te jogtiszta operációs rendszert használsz a gépeden? Fizettél minden programért ami fel van telepítve a gépedre?

2015. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

szánalmas a hozzáállásod.

1. nem szeretem a mozikat, mert drágák, sok az ember, nem kényelmes, nem állíthatom le a filmet, hogy na most elszívok egy cigit, hozok kaját, szexelek a párommal, satöbbi.

2. teljesen kiváló minőségben is kerülnek fel filmek a letöltőoldalakra

3. hogy nézek meg egy 30 éve készült filmet moziban, vagy hogy nézzek meg 1 nap alatt 3-4 filmet? :D vagy vegyek meg hetente 15 dvd-t, ami utána csak porfogónak jó?

4. nem igazán érdekel, ha károsítom a filmipart, van elég pénzük :D

5. attól még, hogy nem fizetek érte, lehet véleményem. most jobb lenne, ha egy szar filmért pénzt adnék?


nem járok moziba, és nincsenek dvd-im, mert felesleges pénzkidobásnak tartom őket, és sok velük a macera. rengeteg olyan film, sorozat van, amit szerintem meg sem lehet könnyen szerezni dvd-n, a neten meg 2 kattintás. (angol nyelven, ahogy szerete ezeket nézni meg végképp elérhetetlen)


fizess érte, ha akarsz, de nehogy már sz@r alak legyek, mert nem vagyok hajlandó a nehezen megkeresett pénzemből több tízezreket kiadni egy hónapban filmezésre, mikor ingyen is megszerezhető. (sőt, a játékokat, zenéket is letöltöm, jár az elfenekelés)

2015. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ha rossz a film akkor sem károsít meg téged mert lehet neked rossz de másnak meg nem mert neki tetszik ellenben neked meg nem ezért nyomhatsz róla egy negatív kritikát. Másrészről szerintem jobb moziba járni mint bent a nyamvatt szobába poshadni és ülni egy maximum 18-20 colos monitor előtt, és képzeld én csak olyan programokat futtatok amiknek kifizetettem az árát legyen az akár egy vírusírtó vagy egy operációs rendszer, és a kérdésem NEM PROVOKATÍV !
2015. máj. 10. 13:19
 10/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó akkor vannak már olyan szolgáltatások ahol tudsz már havi szinten 600 - 700 forintért filmeket sorozatok nézni annyit amennyit akarsz. Másrészről meg mi lenne akkor hogy ha téged károsítana meg mondjuk egy harmadik világi szegény. Az ugyan úgy azt mondaná neked hogy hát neked temérdek pénzed van ő hozzá képest akkor miért is ne tenné meg hogy megkárosít! Erről mi a véleményed ?
2015. máj. 10. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!