Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hiszik egyes csajok...

Miert hiszik egyes csajok azt, hogy akik nem buliznak minden hetvegen es nem jarnak minden nap masokat kibeszelni a barba, azok unalmasan elnek?

Figyelt kérdés

Ram mondta az egyik csaj, aki minden hol ott van, hogy milyen unalmas eletem lehet, mert nem jarok gyakran bulikba(o majdnem minden hetvegen megy), illetve nem megyek fel a helyi barba csak azert, hogy kibeszeljem XY-t, hogy mikor mi volt rajta, kivel volt es hol.

Nem azt mondom, hogy neha nem unatkozom, de nyaron egyszeruen kimegyek napozni, neha elmegyek a csajokkal pizzazni, esetleg neha beiktatunk egy-egy bulit, szepitgetem a hazunkat, olvasgatok, amikor itt vannak a rokonaim, minden nap setalgatunk, esetleg elmegyunk fagyizni egyet... Szoval mindig talalok magamnak valami elfoglaltsagot.


2015. márc. 8. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Pont az ilyenek véleménye nem számít egy normális értékekkel bíró embernek. :D
2015. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én nem adok az ilyen emberek véleményére.


Szerintem te is magasról tegyél rá.

2015. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok. Ne foglalkozz velük. Ha ezt szereted, akkor élj így. Az a kibeszélősdi meg amúgy is elég suttyó dolognak hangzik.

A fő, hogy élvezd, amit csinálsz. Én sem járok bulikba, valahogy mindig találtam valami elfoglaltságot, edés, séta, olvasás. A sétát nagyon szeretem, folyamatosan kattog az agyam. :) De úgy tűnik muszáj lesz valamin változtatni, mert egyedül kezd nagyon rossz lenni. Haverok vannak, de párom az nincs...

2015. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*edzés
2015. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egymásra találtatok a kérdezővel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Ő épp azt kérdezi, hogy mért hiszi mindenki, hogy a buliban csak olyan emberek vannak, akik részegek.


Én mind a kettőtökkel egyetértek. Mert szerintem senkinek nem kéne beleszólnia a másik életébe, és kész.

2015. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!