Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért "villogtat...

Egyes emberek miért "villogtatják" a beléptető kártyájukat?

Figyelt kérdés

Amikor megyek este a buszon a jól menő IT cég alkalmahottjai szállnak fel a buszra és mèg a nadrág derekán lógatják úgymond "villogtatják"a beléptető kártyájukat,hogy lássák ,hogy ők IT cégnél dolgoznak és hogy ezáltal tudják meg,hogy mennyit keresnek. Tuti,hogy ezért villogtatják,mert eltehetnék a táskába is,úgyis csak be és kilépéskor kell,a buszon nem. Nem is keresnek nagyon sokqt a minimálbérnél többeg meg 200esetleg 300 ezret. Ott mosolygok a buszsofőrrel együtt és gondolom,hogy a vacak 300 ezres fizujukka akarnak dicsekedni,hogy lássák hol dolgozik? Nagyon el vannak tèvedve ugyanis vannak akik többet keresnek többszörösen többet,pl a magyar pilóták akik Budapesten dolgoznak,pedig itt keresnek a leg sz@rabbul a pilóták is és itg is megkapják az 1 milliót és mègsem villogtatja a kártyát,ismerek egy két pilótát. Az előbb említett emberek meg villogtatják a vacak 300 ezres fizetésüket? Legalább írjanak már be a google ba annyi,hogy "pilóga fizetése magyarországon"és akkor rájönnek,hogy ebben az országban vannak még nagyobb emberek tőlük és kár villogni.


Nekem ez a véleményem. Nektek mi? Vajon miért nagymenősködnek az ilyenek?



2015. máj. 10. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megszólítva érzem magam, mert én is egy jól menő IT cég alkalmazottja vagyok. A magam és néhány kollegám nevében is tudok válaszolni, hidd el, nem villogásból van ott a kártya, egyszerűen ott felejtődik, mindenki siet haza, nem ezzel foglalkozunk. Nekünk természetes, hogy mindig ott fityeg, megszoktuk, ezzel tudunk ki-be, irodából, irodába átmenni. Minden elismerésem a magyar pilótáknak, és mindenki másnak aki keres egy milliót. Én köszönöm szépen, megvagyok a vacak háromszázezres fizetésemmel, nem irigylem tőlük. :) 23/N
2015. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Legalább ebből a kérdésből is látszik, hogy milyen kib..szott rosszindulatúak az emberek, mint a kérdező.
2015. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Az érettségijével vagy esetleg némelyik a nyíregyházi főiskolás diplomájával? Aha, oké...

"


Igen, ezekkel (főleg, hogy annak idején, amikor államilag támogatott volta a légi közlekedés-hajózó szakirány akkor kihalásos alapon lehetett bejutni oda és talán az egyik legelitebb alapképzés volt az országban). Szerinted melyiket nehezebb megszerezni: egy bsc informatikus diplomát, amit kb. minden második főiskolán meg lehet szerezni három év alatt vagy egy ATPL vizsga (ami alaphangon 8-10 millió forint az előfeltételeket jelentő vizsgákkal együtt)? Elhiszem, hogy nehéz megszerezni egy informatikus diplomát de nehogy már egy hétköznapi informatikust egy szinten emlegessünk egy kereskedelmi pilótával....azért a pofátlanságnak is van határa.


Olvasgass:


[link]

2015. máj. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár engem ilyen szempontból nem foglalkoztat az anyagi része de korrigálnám ezt az 1 milliós fizetést: Annyiért nem repül egy kereskedelmi (utasszállító pilóta). Egyszer a bankban állt előttem egy pilóta, aki vette ki a havi fizetését (az időzár miatt megváratott mindenkit). Végül a pénztáros kisasszonynak mondta, hogy amennyiben lehetséges akkor akkor a kifizetés úgy kérné, hogy 85 db húszezrest kapjon (havi fizetésről beszélünk).
2015. máj. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!