Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy emiatt kibuktam? Soha nem láttam még ilyesmit.

Figyelt kérdés

Ma volt egy kis szabadidőm,délután elutaztam meglátogattam a nagymamámat és este felé amikor indultam haza tőle elindultam a mamámtól és mentem a vonathoz,pici erdőnél kell elmenni úgy jön az út a vasútállomásra és ahogy jöttem egy macska fel volt akasztva egy faágra. Egy madzag a nyakába volt nagyon szorosan kötve és fel volt kötve a faágra,de a macska már ki volt nyúlva olyan csúnya látvány volt,biztos nem egy öt perce halt meg szegény cica. Nade biztos szenvedett még mielőtt megdöglött.


A lényeg,hogy úgy megviselt a látvány,hogy még majdnem bőgök most is. Pedig nem vagyok egy gyenge idegrendszerü. De ez kikészített,soha nem láttam még ilyet amióta élek. Ti hogy reagálnátok egy olyen látványra? Normális,hogy ennyire megviselt egy ennyi látvány?



2015. máj. 12. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, ha kibuktál. Mindenki, aki egy cseppet is szereti és tiszteli az állatokat, kibukik, ha ilyen brutalitást lát. Próbáld túltenni magadat rajta, szerencsétlen állaton már senki nem segíthet.
2015. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ilyeneket mi is láttunk(mi felakasztott kutyát vasúti sinek környéke, plusz panelek között felakasztott gyíkokat, stb)


a neten olvastam olyat hogy egy kutyát úgy akasztottak fel, hogy picit elérje a talajt a lába és hogy végkimerülésig küzdjön. ennek kapcsán írták hogy be lett vezetve a törvény, miszerint állatkínzók 2 éves szabadságveztéssel büntetendők(az már más téma, hogy mindenkit elengednek felfüggeztettel...)


de vannak térkamerák felvételei, úttesten áthaladó állatra direkt ráhúzták a kormányt elgázolni, nem is egy vezető..


manapság a kínaiak új hobbija az élve polip-evés..


állatkínzás mindig is volt és szerintem lesz is.


engem csak annyi "vigasztal", hogy nem tudjuk megmenteni a világot, hiába is akarnánk. ebbe az egy mondatba kapaszkodom sokszor.

2015. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy megviselt a látvány, annyit jelent, hogy normális érzelmi intelligenciával és erkölccsel rendelkező ember vagy.

Engem is megviselt volna, felnőtt nő létemre.

Rendszeresen foglalkozom állatvédelemmel, és hidd el, sokszor sírok hasonló esetek miatt.

2015. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Levetted, hívtad a rendőrséget? Vagy otthagytad, hadd lássa más is, illetve nem hívtál senkit, mert ugye "nem a te dolgod" az állatkínzó meg hadd röhögjön otthon és másnap myugodtan ölhesse mások macskáját is... ha valamit, BÁRMIT csináltál volna, akkor rögtön jobbn éreznéd magad. Most gyakorlatilag néma cinkosa vagy annak a védtelen kis élőlény hóhérának.
2015. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszolónak üzenném, hogy ha akkora sokk ér valakit este az erdőben, mint például meglátni egy állati tetemet, amelyet eléggé brutálisan öltek meg, neked sem biztos az lenne az első gondolatod egyedül, hogy most leszeded ezt a macskát.

Lényegében már maga a gondolat néhány embernél, hogy megfogjanak egy tetemet hátborzongató, és nem azért mert undorító. Csupán félelmetes megfogni egy élettelen élőlényt.

2: Mitől lenne cinkosa? Akkor ha például meglátok egy halott embert az erdőben felakasztva, akkor őt is lekéne szedni? Még ha nem is kapsz sokkot, akkor sem lennél képes rá, nem fizikai, hanem pszichés okok miatt.

2015. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, cinkosa a macska gyilkosának, mert éppen arra járt, és látta az oszladozó holttestét. Te jó ég, milyen ostoba, rosszindulatú emberek vannak...


Amúgy az én idegrendszerem is elég szilárd, mégis a mai napig kísért a kép, amikor egyszer-kétszer láttam állatot közelről elgázolni. Egyszer pl. egy szegény kis pockon hajtott keresztül egy terepjáró közvetlenül mellettem, a részletes látványt inkább nem írnám le. Szóval szerintem normális dolog, ha valaki nagyon szereti az állatokat, megviselheti az ilyen látvány.

2015. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Héhé.

Ha valaki feljelentést akar tenni, nem szabad megváltoztatnia semmit. Szóval tilos leszedni, hozzáérni, elmozgatni, szóval nagy hülyeséget mondtál. Az mondjuk igaz, hogy lehetett volna rendőrt hívni, lefotózni és feljelentést tenni, de mivel nem látta, ki követte el, nem lenne semmi foganatja.

2015. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg igazan brutalis,de en biztos,hogy leszedtem volna azert.Rendorseget hivni feleslges,mert ezt nem hinne,,hogy ki lehetne nyomozni...
2015. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!