Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akad ki mindenki, ha...

Miért akad ki mindenki, ha nem válaszolnak azonnal fb-on?

Figyelt kérdés

Régen is volt ilyen, amikor csak sms vagy e-mail volt, vagy esetleg felmentünk csetelni a gyaloglóra. Akkor sem látta senki, hogy te már olvastad, de senki nem verte ki a hisztit.


Feltételezhető volt, hogy a másik olvasta, és majd válaszol, amikor válaszol. Vagy most amiatt megy a nyávogás, hogy bizonyíték van, hogy olvasta?


2015. máj. 13. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiatt megy a "nyávogás", hogy szembesülnie kell azzal, hogy a másik le se sz@rja, rá sem sz@rik a fejére, mert közben mondjuk megoszt valamit, tetszikel valamit...
2015. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert egyesek bele sem gondolnak abba, hogy a másiknak talán csak arra volt ideje, hogy elolvassa az üzenetet, mondjuk a munkaközi szünetében vagy indulás előtt, de visszaírni már nincs idő.

Vagy egyszerűen kedve nincs egyből visszaírni, mert fáradt.

Aztán persze ott van az a lehetőség is, hogy elolvasta, úgy volt vele, hogy "majd válaszol", aztán meg egyszerűen elfelejti.


Soha nem értettem, hogy az ilyenekbe nem gndolnak bele azok, akik emiatt hisztiznek? Az embereknek van életük, dolgoznak, suliba járnak, sportolnak, programokra mennek, háztartást vezetnek, stb, stb, nem az lesz az elsődleges fontosságú dolog, hogy Facebook-on válaszoljanak egy-egy üzenetre.

2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezen bárki kiakad 16 éves kor felett, akkor ott komoly mentális baj van.
2015. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!