Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy eggyes...

Mért van az hogy eggyes anyukák olyan bunkó módon válaszolnak, vagy írnak be hogy az ember ki akad tőlük?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez az oldalt a segítség nyújtásra kell használni,nem pedig a flegmázásra.Még kkor se ha valaki vagy valakik nem értenek eggyet eggyes témákba.
2009. máj. 12. 12:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Mert itt élik ki a frusztrációikat! Név nélkül, pedig a legegyszerűbb beszólni. Én annak a híve vagyok, ha nemtudom a megfelő választ, akkor inkább nem írok. Pl ezt sem biztos, hogy kellett volna írnom.
2009. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Itt sok anyuka nem tanácsot, hanem parancsot ad!!

Ne törődj velük, ők az okosak!!!!Szerintük!:-)

2009. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
46%

Azért,mert nem vagyunk egyformák!Felesleges bosszankodni rajta szerintem!

A kérdésed pedig kicsit provokatív és nem is ide tartozik!

2009. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Az előző válaszoló de aranyos volt:)

A kérdésre meg hogy sajnos felnőtt emberek között is a vitastílus abból áll hogy mindenki egyre hangosabban nyomja a saját véleményét és kész.

Én azért is jövök ide, mert szakmailag is próbálok felkészülni milyenek az anyukák, mik a kérdések (persze tudom ez egy szűk keresztmetszet) tájékozódásból:)

Egy védőnő

2009. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
a 12.57es vagyok, én az ELSŐ válaszolóra utaltam, csak közben érkezett még pár hsz. bocsi
2009. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

A 2. vagyok és 3.-tól kérdezem miért ptovokatív a kérdés.Szerintem ezt a kérdést bárhol fel lehet tenni ahol nem tudnak illően válaszolni!!!

Nem a válasz küolönbözősége3 a fontos hanem a stílus, mint pl a tiéd!

2009. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Nikcsi ***** válasza:
85%

Provokalo vagy nem, de teny hogy igaz amit a kerdezo ir. Az elejen nekem is rosszulestek dolgok, szabalyosan gyerekgyilkosnak, nemtorodom kismamanak titulaltak bizonyos kerdesre adott valaszaim alapjan. Nev, arc nelkul a legkonnyebb fikazni a masikat. Csak tudnam hogy ilyenkor mit ereznek? En vagyok a kiraly, most jol megmondtam neki? En csak annyit fuznek hozza, hogy sajnalom ha egy gyerek mellett ez a legnagyobb orome egesz nap.

Ne foglalkozz ilyenekkel, hagyd figyelmen kivul, nem erdemes belemenni a vitakba, mert csak magadat huzod fel.

Szep napot mindenkinek! :)

2009. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Minden tanács annyit ér amennyit megfogadnak belőle.Ha elolvasod és nemtetszik,akkor ne fogadd meg.Én akkor találtam ezt az oldalt amikor terhes akartam lenni és nagyon nemsikerült.annyi,de annyi segítséget,buzdítást,bátorítást kaptam itt,hogy sosem felejtem el az biztos,azóta járok fel ide és ha tudok segítek,ha nem nem.De csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani,és ha ezzel segítettem akkor jó.Kioktatni nem itt kell,ide nem ezért jönnek fel az emberek.

4 hós anyuka

2009. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
Miért?Milyen a stílusom?Nem értem ez a véleményem!A kérés nem babékról szól,tegye fel az egyéb kérdéseknél!Abban meg nem tudom,hogy mi a bántó,hogy ne bosszankodjon rajta...!
2009. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
2. vagyok.Akinek a választ írtam eltűnt a hasztalan kérdédek közé!!!Rávonatkozik!
2009. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!