Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm ennyire arrogáns mindenkivel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel egy gimibe járunk, és sajnos senki sem szereti. Bár jogosan mondhatom hogy magának köszönheti. Mindenkivel kötekszik, és ezért már mindenki tőle fél. Olyan durván beszól az embereknek, hogy azok sírva futnak el. Emellett rettentő nagyképű, amiből már nekem is kezd elegem lenni. Ha valamiben hibázik, azokat másokra hárítja azzal a magyarázattal hogy ő csak ritkán hibázik. A legrosszabb az, hogy már engem is megbélyegeztek, holott én tényleg szöges ellentéte vagyok. Az esett legrosszabbul, mikor azt a fiút tiporta földbe (persze képletesen) aki a legjobban tetszik, és ő ezt pontosan tudta. Bár a pozitívum az, hogy míg régen én voltam az osztály lúzere, mostmár nekem se szól be senki, mert a barátnőm megvéd. És segít a fogyókúrámban is segít, ő az egyetlen eki elfogad így. A szüleim már tiltanak tőle, mert nagyon önpusztító életmódot él. Tulajdonképpen alig alszik (naponta 2-3 órát) és energiaitalokkal tartja fenn magát. Nagyon irígylem, mivel ezeknek ellenére is egy csomó fiú odavan érte, de ő mindig visszautasítja őket. Előbb már írtam, hogy nagyon megbélyegeznek miatta, ráadásul a szüleim utálják. Már más iskolába akarnak iratni. Mit tegyek hogy megváltozzon?

16/L


2015. máj. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem tehetsz ezért semmit, más sem tud. Majd ha egyszer talán észhez tér és rájön, hogy mit művel, akkor talán megváltozik.
2015. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Hogy szenvedhet belül, ha úgy érzi, ezt kell csinálnia. Ha barátok vagytok, úgyis beszélgettek, ha beszélgettek, elmondhatod neki a véleményed a dolgairól. Amíg Te a saját dolgaidat helyesen csinálod, és az őszinte véleményed elmondod neki, addig nincs baj.
2015. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletes domina válik a bnődböl,légy a komornája!
2015. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki ennyire borzasztó, felnőtt létére. Sajnos egyre rosszabb az állapota. Nem tudom, szenved-e belül, de maga körül mindenkivel nagyon rosszul és szemét módon bánik. Én már évek óta nem láttam, ha véletlenül összefutunk, akkor is csak valami szemétséget képes mondani, és közös ismerősünktől hallom, hogy nem képes és nem is akar megváltozni. Gondolom, hogy beteg, de én nem nagyon tudom sajnálni. Mivel nagyon régóta ismerem, tudom, hogy nem fog megváltozni. Szerintem a barátnőd sem.
2015. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
csak egy kis csicska vagy de neked még ez is jó.
2016. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!