Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te járnál egy bölcsésszel?

Te járnál egy bölcsésszel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nyilván nem egy adatlapot vártam, de ha valaki csak így tudja jellemezni magát egy kérdésben, az sok mindent elárul róla.

Nekem nem az számít, hogy ki mit tanul, ki mit végzett el.

2015. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Semmiképen sem! Sok nulla nagyra van a puszira kapott össze lopott másolt csalt "diplomájával" ELTE stb kamú egyetemekről aztán mire megy vele?? Mindenhol a legalja megy bőlcsésznek 0 pénzért munka nélkűl aki másra jó az elmegy mérnőknek szakembernek!! Semmi szüksége a társadalomnak felhő harapó köd kergető elcsXXXXtt kőltőkre volt már belőllük épp elég épp eleget kinoztak minket ezzel az iskolában!! Mérnők szakember kell nem értéktelen vacak emberek!! Csak ártanak az országnak viszik a pénzt és jót nem csinálnak csak kárt!! Leéppíteni kéne ezt az egész bőlcsész dolgot büfé szakos "diplomások" hogy oda ne szXXXrjak!!! Igénytelen buta csóró felesleges népség soha nem járnék ilyennel!!!
2015. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es. Mivel a kérdés most konkrétan erre irányult, ezt tettem fel. Nem fogok itt bemutatkozni, meg tulajdonságokat írni. Szerintem aki akarta, mindenki értette. A kérdés az, hogy ez elriaszt-e. Pl. én nem szeretem a beképzelt vagy a közönséges embereket. Innentől minden mindegy, az is, ha egyébként a világot váltotta meg. A kérdésem az, hogy a bölcsészet hat-e így valakire, hogy taszító, mindegy is, milyen egyébként, ezzel már leírta magát. Te most nem akarod ezt érteni direkt. Mindenki más értette.
2015. máj. 16. 22:35
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es. te mit csinálsz? Azért, kérdezem, mert a bölcsész ellenében mindig mindenki a mérnököt hozza példának, mintha más se lenne a világon.
2015. máj. 16. 22:37
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A 12-es hozzászólónak teljesen igaza van. Haszontalan, ingyenélők képzése az egész, a pár nyelvszakot és a pszichológusokat leszámítva. Drogos, alkoholista, libsi baloldali szavazóképző az egész, ahol diplomás titkárnőket, kártékony firkászokat képeznek. Én páromnak olyan embert képzelek el, akire lehet számítani, nem pedig egy diplomás ingyenélőt, akinek büdös a munka!
2015. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem egy programozó meg mérnök ismerősömmel futottam már össze a mekibe meg a teszkóban miközben robotoltak. Van köztük BME-s is.

Ennyit az egész mérnök-bölcsész szembenállásról.

Ostoba cicaharc.

What a shame :p

2015. máj. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nem válaszoltál a kérdésre, többieknek kösz.
2015. máj. 17. 07:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Akiket ismertem, azok vagy nem voltak a hűség mintaképei - mert mindig a szabadságra, önmaguk kiteljesedésére hivatkoztak - , vagy annyira hozzá voltak tapadva az elméleti élethez - értsd: szülőkkel élés már felnőttként is, holott anyagilag belefért volna az önállóság, és csak olvasás, otthonülés - , hogy nem tudtam velük elképzelni kapcsolatot. Sok bölcsész, akit ismertem, képtelen volt pontosságra, az ígéretek betartására vagy az alkalomhoz illő öltözködésre. Ezenkívül lekezelően nyilatkoztak azokról, akik viszont igen.
2015. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nem látom az összefüggést a bölcsészet és ezek között a tulajdonságok között.
2015. jún. 20. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!