Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem álszentség olyasmit...

Nem álszentség olyasmit lájkolni, ami téged is kicsúfol?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm beszólt a bölcsészekre Facebookon egy válaszában. Viszont meglepve láttam, hogy a kommentet többen lájkolták, köztük bölcsészek is. Csak én érzem, hogy ők azért tették, mert vagy nagyon lazának akarnak látszani, vagy azért, hogy kifejezzék ellenszenvüket? Úgy értem, van az az embertípus, aki mindent lájkol, ami ellened szól, mindegy mi az, csak ellened szóljon, ha ő téged nem kedvel.
2015. máj. 16. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha olyasmiről van szó, ami találóan megfogalmazza egy hibámat, akkor semmi álszentség nincs benne. Tudom, hogy vannak hibáim, nem bánom, ha valaki rámutat. De nem írtál részleteket a tényekről, csak a feltételezéseidről.
2015. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy szó volt, annyi hogy "bölcsészek...". Értem, amit mondasz, de nem találtam ezt elég frappánsnak.
2015. máj. 16. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:

tököm kivan azzal, hogy ilyen sz..rok alapján ítélik meg a másikat, hogy az bölcsész, vagy mérnök, vagy csőszerelő...

Szerintem szánalmas, mind létrehozni ilyen tartalmat, mind megosztani, mind lájkolni, főleg ha téged is negatívan érint.

2015. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez tény, hogy alapból szánalom, de az meglepett, hogy olyanok lájkolják, akiket érint.
2015. máj. 16. 21:20
 5/9 anonim válasza:
Erről valahogy a tanárok jutottak eszembe. Elismerik, mondják, hogy rengeteg felesleges hülyeséget is tanítanak, amire nagyon valószínű, hogy max a legyenönismilliomos-ban lehetne szükségünk :/
2015. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a megszokás nagyúr, kedves utolsó
2015. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De a tanrendet nem a tanárok állítják össze, hanem az oktatási minisztérium.
2015. máj. 16. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor rájuk is érvényes :p
2015. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ők nem hiszem, hogy szidják magukat, inkább el vannak szállva maguktól
2015. máj. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!