Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek mindent az utolsó pillanatra hagyni?

Figyelt kérdés
Egyetemen az évfolyamtársaim mind az utóbbi 1-2 hétben kezdtek tanulni a zh-kra, meg most álltak neki megírni a házi dolgozatokat, amikről már év elején is tudtunk, mert az első órán elmondták. Mindenki tiszta stresszes, hogy sok a tanagyag, nincs idő ennyit tanulni, meg túl sokat várnak el a tanárok. Ugyanezek az emberek év közben végig buliba jártak, nem tanultak semmit, nem jegyzeteltek az órán vagy be se jöttek. Ez miért jó nekik? Én rendesen beosztottam az időmet, így egyáltalán nem vagyok most stresszes. A többiek irigykednek rám, hogy milyen nyugodt tudok lenni, meg van időm mindent megírni és megtanulni, mellette még diákmunkára és szórakozni is. De ha megmondom nekik, hogy én év közben is tanultam, akkor le vagyok nézve, hogy stréber vagyok.
2015. máj. 17. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el csak legy buszke magadra. Nemtudom sok ember ilyen talan akkor meg nem erzik a sulyat es nem gondolkodnak elore.
2015. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert az elején nem érzik a nyomást és a késztetést....hisz akkor még nincs is.

Ne aggódj ez később se fog változni a linkeknél, az adóbevallást is az utolsó napban adják fel persze elsőbbségivel nehogy lecsússzanak ,mikor ott volt rá 2 hónap...

2015. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zh-ra zh előtt kell tanulni, ha 2 hónappal előtte tanulod meg akkor elfelejted. A házi részével egyetértek.
2015. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Nekik amúgy az lenne jó, ha az olyanok, mint te, nem pofáznának bele a dolgukba. Tök fölösleges zh előtt 2 hónappal tanulni rá, a legkevésbé van szükségük arra amúgy, hogy aki olyan túlbuzgó, mint te, még bele is ugasson, hogy ők mikor és holn tanulnak. Hagyd már meg nekik azt az örömöt, hogy rinyálnak közben, az ő bajuk, hogy nem hagytak időt maguknak, ez van, oldják meg. Törődj a saját dogloddal.
2015. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, értőolvasás? Írtam, hogy nyafognak meg irigykednek, hogy nekem miért könnyebb, mint nekik. Megkérdezik, hogy csinálom, én megmondom nekik, erre leugatnak. Nem én szólok bele az ő dolgukba, hanem ők az enyémbe.

Amúgy meg van értelme egész féléven át tanulni egy félév végi zh-ra, mivel az anyagrészek egymásra épülnek, és ha az elejét időben megtanulom és megértem, onnantól kezdve az összes többi sokkal könnyebb lesz. Az meg, aki a vizsgáig elfelejti azt, amivel egész addig 2-3 hónapon át minden nap foglalkozott, az ne menjen egyetemre.

2015. máj. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!