Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek attól hogy nő vagyok?...

Félek attól hogy nő vagyok? Hogy lehetne ezt elfogadni, hogy lehet így élni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szüleim kiskoromban elváltak, anyám nevelt fel, de sokszor vert. Alig volt munkája, a családi pótlékból meg a gyermektartásból éltünk, nehéz gyerekkorom volt. Anyám sose talált magának párt apám után, mindig boldogtalannak láttam őt, és olyannak aki szenved az életben. Nem volt számomra követendő példa. Amikor nagyobb lettem átszöktem apámhoz, aki foglalkozott velem, megadott mindent amit csak tudott. Fiússá nevelt, nem is tudom elképzelni hogy szoknyát hordjak, rosszul érzem magam benne, mert anyám jut eszembe róla és nem akarok olyan lenni mint ő. Fiús dolgokkal foglalkozom, főleg fiú barátaim vannak. El sem tudom képzelni hogy párkapcsolatot alakítsak ki valakivel, de vágyom rá valahol mélyen. Ezt csak a fiú barátaimmal kapcsolatban tudnám elképzelni, de hozzájuk meg félek közeledni mert szerintem csak barátként néznek rám. Így lehet párom valaha is? Mégis azt szeretném.

2015. máj. 17. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok fiús lány van a világon, és mégsem maradnak egyedül. Szerintem próbálj nyitott lenni és közeledni mások felé, magától nem fog menni, csak ha akarod és teszel érte. És lehet hogy a barátaid is azt hiszik rólad, hogy csak barátként gondolsz rájuk. Az embernek ki kell lépnie a komfortzónájából ahhoz, hogy új dolgok érjék, szóval légy bátor és sok sikert! :)
2015. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vágysz arra hogy párod legyen akkor szó sincs arról hogy mentálisan beteg lennél ne félj. Egyszerűen a kiskori traumád árnyékában élsz sajnos hiszen az eggyetlen női példád bántott téged.

Amiatt hogy nem szereted a csajos dolgokat sem leszel beteg vagy leszbikus. :) rengeteg fius lány van (én se hordok pl magassarkut SOHA mert egyszeruen nem kenyelmes nekem nem szeretem) mindannyian mások vagyunk.

Ha igényes vagy magadra akkor nem kell félned hogy nem lesz kapcsolatod hiszen vannak akinek tetszenek a vagány fiús csajok is.

2015. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet még attól párod, hogy fiúsabb vagy, és nem viselsz szoknyát pl... :)

Ha neked ez nem jön be, akkor nem kell erőltetni, ennyi, és legyél önmagad :)


És igen, lesz olyan srác :)

Kitartás!


Egyébként mennyi idős vagy?

Csupán kíváncsiságból :)

2015. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felveszel egy feszülős farmert és egy ilyen vállig nyujtot pólót. Nem csak az a lány aki szoknyát hord. Pláne manapság már nem is öltözködik így a fiatalabb korosztály. Gondolom a cicanadrág sem volt még sehol amikor kicsi voltál. Mégis ma már ezt hordja a legtöbb nő.

Vagy te ránézel a ruhákra és azt gondolod: Jaj de b*zis? A fiúk akik pont, hogy kevésbé szeretik a barátzónát, úgyhogy nyugodtak közeledhetsz.

2015. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!