Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mivel helyettesítsem a 17...

Mivel helyettesítsem a 17 hónapos kislányom Milupa Fermentált tápszerét? Kivonták a forgalomból és ő amióta elfogyott a tejem ezt issza. Ezt is nagyon nehezen fogadta el, félek, hogy egy új tápszert szintén nem akar elfogadni.

Figyelt kérdés
10 hónapos koráig szopizott, de még most is reggel ébredéskor és este elalváskor tápszert adunk neki. Várja is így kicsit félek.

#17 hónap #fermentált tápszer
2014. júl. 7. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez egy kicsit sűrűbb volt, mint a sima tápszerek, akkor meg lehet próbálni valamelyik AR (antireflux) tápszert helyette.

Gondolom nem fontos hogy csökkentett laktóztartalma is legyen.

2014. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Milupa Milumil AR-nek ugyanolyan az állaga, sűrű, krémes, de nem annyira vaníliás ízű mint a fermentált. Sima tejitallal is próbálkozhatsz, van belőle mindenféle ízesítésű.

Tejet nem akarsz még adni?

2014. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is azt ette először (Fermentált), de utána hiánycikk lett, és a doki helyette a Nestlé Lactogen Harmony-t ajánlotta. azt mondta ez ugyanaz mint a Fermentált, csak más cég. A babám elfogadta, és azóta is azt eszi. Tényleg olyan íze van, ára is olyan jó, viszont ez 800g-os, nem 600g, min a Fermentált.

Én ezt ajánlom neked, nekünk bevált.

2014. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de mi is a milupát esszük és én ma is vettem gond nélkül. mikor vonták ki?
2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kipróbáljuk akkor ezeket, tejet nem szeretnék neki még adni. Mostanában vonták ki mert tegnap voltam a gyógyszertárba és ott mondták, körbetelefonáltam 2 közeli várost is ott is azt mondták országosan hiánycikk és nem is lesz.
2014. júl. 8. 22:57
 6/6 anonim válasza:
Az én kislányom is ezt issza, ő most 2 hónapos, sajnos nagyon hamar elapadt a tejem. Először BEBA tápszert kapott, de vagy emiatt, vagy a tápszerre való áttérés miatt szorulásos lett, kórházban is voltunk emiatt. Ott kaptuk a Milupa Fermentált, amitől nagyon szépen beállt a széklete. Mikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból, felvásároltuk a városban még készleten lévő összes Milupát. Elvileg a védőnőd kapott e-mailt, hogy melyiket javasolják helyette. Ha elfogy a Milupánk, sajnos mi is erre kényszerülünk.
2014. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!