Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más vagyokmint a többi ember?

Más vagyokmint a többi ember?

Figyelt kérdés
Szóvla kívülről egy átlagos hiparaktív 15 éves lány vagyok.Sok barátom jól kijövöl mindenkivel.De úgy érzem mások nem olyanol mint én.Utálok a házban ülni.Suli után kimegxrl az erdőbe én ott vagyok.Nyírfa nedvet iszol és gumókat gyűjtök.Van egy fakardom és egy bicskám és azzal sétálok.Mert ott senki sem lát.Ott magam vahyok.Nem kell megjátszani magam.Néhanúgy érzem fogom magam és elszökök ebből a modern világból.Problémáik vannak az érzelmek kifejezésével.Nem tudok plyanokatnmondani hogy jaj de helyes ez a pasi vagy hogy szerelmes vagyol.Csak magamnak..........
2015. máj. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kezd el nézni a csupasz túlélők című dok sorozatot.

ott az összes csaj ilyen mentalitású.

2015. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rossz hír, hogy ami kilóg a sorból, azt a társadalom megpróbálja lenyesni az illetőről.

A "jó" (de inkább csak kissé vigasztaló) hír, hogy így nem akad ember, akiből ne próbálnának lenyesni (ha mégis, azt bizonyosan a Honda cég gyártotta).

Más vagy, mint a többi ember, mert nincs két egyforma; és ez így van jól (na, ez az igazi jó hír). Csak kirándulj sokat, akár szerezz be egy valódi kardot (hátha a bicska kevésnek bizonyul). :)

2015. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyet még tényleg nem hallottam, aki senkivel nincs jó viszonyba abból kinézem hogy ilyet csinál, de ez tök jó

maradj ilyen felnőttnek is ne legyél sablonos

2015. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D köszi maradok ilyen.
2015. máj. 18. 06:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed, maradj is ilyen!Tudod, van a mondás, hogy nem baj, ha kilógsz a sorból, lehet a sorral van a probléma.
2021. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne ha írna a kérdező hogy mennyire változott az elmúlt 6 évben
2021. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!