Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok és nők, szerintetek az...

Lányok és nők, szerintetek az az ember töketlen, vagy csak nagyon türelmes? Amikor töketlenségről beszéltek az alatt valami ilyesmit értetek?


2015. máj. 16. 13:23
 1/2 JinxStop válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de én is így reagálnék, ha iyeneket, ilyen sokat és ÍGY kérdeznének tőlem. Szerintem nem töketlen, inkább csak kicsit önbizalomhiányos, de Balázsnak rohadtul semmi köze nincsen hozzá, hogy "miért". Ha akart volna erről beszélni, akkor már rögtön mindent elmond neki, de nem akart, Balázsnak pedig észre kellett volna vennie, hogy kényelmetlen helyzetbe hozott valakit és nem pedig tovább erőltetni, ha egyszer szemmel láthatólag szótlan valaki, vagy csak rossz kedve van. Szerintem inkább bunkóságról van itt szó, mint "töketlenségről".
2015. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"Ha akart volna erről beszélni, akkor már rögtön mindent elmond neki, de nem akart" lehet hogy nem akart, de mindent elmondott amit tudott, hogy eleget tegyen a "miért" kérdésnek, sokadjára is. Amikor pedig kezdett ingerült lenni, vagy türelmet vagy meghunyászkodást vagy mittomén mit tanusított. ?
2015. jún. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!