Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen? Ez normális?

Miért vagyok ilyen? Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Nos az a helyzet hogy igazából nincs sok barátom. Akik vannak (kb 5) azokat meg hátba szúrom utálom őket teljes szívemből úgy ahogy a többi embert. Kihasználnak azt amúgy meg nem vagyok semmire :) Csak borzalmaskodom a generációnkon.Nem érzek semmilyen megbánást,bűnt sőt viccesnek tartom,sok a csicska. Sokan megmondták hogy bunkó paraszt vagyok meg érzelmetlen.. Ami lehet hogy igaz de leszarom szenvedjen mindenki aki körülöttem van megérdemli. Van akit ha idegelek akkor van ki vagy ha köcsög vagyok :) megvan mindenkire a módszer.. Lehet hogy köcsög vagyok tényleg és akkor be is vallom de ez ugye normális ? Vagy nem tudom.. Fura néha magamon meglepődöm


2015. máj. 18. 21:30
 1/2 anonim válasza:
ha ilyen ember vagy barátaid se legyenek mert felesleges másokat átcseszni mert vissza nyal a fagyi mindig szóval inkább ezzel a jellemeddel legyél valami remete
2015. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális. Normális értékrenddel rendelkező emberek pont az ellentétét teszik. Megpróbálják pár kisebb tanáccsal ellátni a gyengébbeket, hátha hasznukra válik. A rosszakarókra igazság szerint pedig büntetés jár...
2015. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!