Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés egy 14 éves lány részéről?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki elég fura.. 14 éves létére semmit nem csinál, alig beszél, szünetekben a helyén ül és mereven néz maga elé.. Ha szólunk hozzá, hirtelen odakapja a fejét, meg mintha ilyen rémült fejet vágna, nem is tudom... Annyira nem lehet leírni, de a viselkedése nagyon irritáló már mindenki számára és már 6 éve folyamatosan ezt produkálja.. Elég fura kérdései vannak, tök hirtelen, mint például hogy: Melyik a kedvenc kutyafajtád? Ilyen és ehhez hasonló kaliberűeket kérdezget. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy bántsam, csak kíváncsi lennék szerintetek ez mitől lehet, vagy miért ilyen? A természete bizos nem ilyen, ez már abnormális dolog.. Lehet, hogy a leírtak alapján nem tűnik olyan durvának, de a valóságban nagyon is az. Néha már a tanárok is megjegyzik.

Légyszi normális válaszokat!



2015. máj. 17. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a suliban egy ilyen, mindenki zakkantnak gondolja...
2015. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk aki hasonló dolgokat produkált,annak asperger szindrómája volt. Nem tehet róla,ez egy betegség. Van,hogy enyhe tünetei vannak, simán lehet vele szocializálódni,van,hogy nagyon durva. Nem kellene,hogy zavarjon titeket,fogadjátok el őt,ahogy van. gondolom amúgy kedves,nem bánt senkit.
2015. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy a mozgása is tök merev, semmit nem mosolyog, ha beszél valamennyit, körülbelül olyanokat beszél mint egy óvodás, és nagyon halkan. Van pár ember aki még el tudja viselni, néha ha megkérik hogy sikítson (mert hogy viccesen sikít) akkor elkezd sikítani.. Néha minden fajta ok nélkül állathangokat ad ki (?) nyerítés, ugatás stb..
2015. máj. 17. 16:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes, igen így van. Mi nem bántjuk, egyszerűen nem értjük, ezért írtam ki a kérdést, hogy legalább valamit gondoljunk róla, mert ennyi idő után kezd nagyon aggasztó lenni.
2015. máj. 17. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Autizmus, asperger szindróma, keress rá.

Ne szívassátok, ne kérjétek meg hülyeségekre, inkább segítsétek.

2015. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, szerintem ez lehet az.. Mégegyszer írom, mi nem szívatjuk, csak hát nem nagyon tudjuk hova rakni ezt, mint írtam, a tanárok sem... Én csak kívülről szemlélő vagyok, amúgy nem nagyon szoktunk beszélgetni, de nem messze ülök tőle, így folyton észreveszem, és az utóbbi időben elkezdtem ezen gondolkozni. Egyébként senki nem bántja.

Köszi a válaszokat

2015. máj. 17. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló voltam alsó tagozatban emiatt sokszor piszkáltak, megaláztak. Mai napig járok pszichológushoz. Most 7.-es vagyok és tökéletes osztályom :) Szóval beszélgessetek vele, kezeljétek úgy mintha semmi baja nem lenne

Ja és én Asperger szindrómás vagyok :)

2015. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.válaszoló vagyok:

Bár ha a tanárok is furcsálják elég érdekes. Nálunk szinte mindegyik tanár észreveszi hogy mi a baj

2015. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!