Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel foglaljam le magam vagy...

Mivel foglaljam le magam vagy mit csináljak, ha kocka vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek a gépen játszani az a baj tulságossan is és ez barátnőmnek annyira szerintem nem tetszik

Valami más szórakozást,kikapcsolódást kellene keresnem,de nem tudom mit.

valami ötlet vagy segítség esetleg?


2015. máj. 19. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd úgy, hogy az emberi történelem során sose voltak ilyen jó és fejlett számítógépes gémek, és a barátnőd meg ne próbáljon irányítgatni, mert a te szabadidőd felett te döntesz. Miért is ne csináld azt, amit élvezel? Ha foglalkozol vele is eleget, akkor az égvilágon semmi köze nincs hozzá, mivel töltöd a megérdemelt szabadidődet!
2015. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél a barátnőddel, csináljatok közösen valamit. Ez eddig nem jutott eszedbe? Vagy, ha egyedül szeretnél csinálni valamit, akkor olvass például, de szerintem a kockulással sincs semmi baj :P
2015. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, lehet kockulni, de ne ess túlzásba... Tényleg ne... Nekem tönkretette az életemet... Vissza keresem majd az egyik régi válszomat.


Becsüld meg hogy van barátnőd..

2015. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi
2015. máj. 19. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
egyél sok hamburgert, akkor gömb leszel
2015. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél neki is egy kontrollert (bár nagy az esélye, hogy nem díjazná)

egyébként

- sportolj valamit (pl menj falat mászni, ott van egy rakás informatikus, komolyan!)

- néha menjetek el moziba (ne csak a gép előtt nézzetek filmet)

- csináljatok egy-egy külön estét, hogy hetente egyszer az egyik, egyszer a másik lép le (kb éjfélig), és akkor a másik otthon maradhat egyedül, és azt csinálhat amit akar

- menjetek el együtt bulizni, v társaságba, v csak kettesben inni egy sört valahol (azért ne a restiben)

- kertészkedhetsz is, ha van lehetőség, vagy barkácsolj valamit a ház körül, szerelj biciklit, fessél át egy szekrényt, ezeket szeretik a csajok, mert olyan marhára férfias

- keresd fel a régi haverjaidat, néha találkozz velük, az tökre feltölt

- olvass könyvet

- valamit csináljatok hétvégén, kiránduljatok, ilyenek

- beszélgessetek, csinálj úgy, mintha nagyon érdekelne amit mond, vagy legalábbis ne játssz közben (legalább fél órát, többet úgyis nehéz :D)

- segíts be a házimunkába


a játékot nem kell abbahagyni, elég, ha nem mindennap nyomod (pl hetente két napot), és akkor sem egész este

2015. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Legyél többet a barátnőddel és például nézzetek filmet, vagy sorozatot... Menjetek el néha fordulni egyet. Bár, én inkább az együtt filmezést választanám... vagy is inkább sorozatnézést, pl. Agymenőket. :D
2015. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!