Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Fiúk! Nektek mi a véleményetek a gamer csajokról?

Figyelt kérdés
Jó szemmel nézitek, ha egy csaj kocka, játszik bármilyen PC játékkal (pl. Call of Duty) vagy nem?

2015. jan. 3. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kocka vagyok, szóval nem gond.
2015. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
* inkább kockuljon, minthogy részegen tátongjon haza minden hétvégén a bulikból.
2015. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Két éve még eléggé kocka voltam, mostanra megváltozott a helyzet, szóval most fura lenne egy ilyen lánnyal barátkozni.
2015. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze, hisz hasonló az érdeklődésünk, ez pozitívum számomra, legyen szó bármilyen kapcsolatról (barátság, stb...) :)

Manapság úgy vettem észre, hogy egyre több ilyen lány van.

2015. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Én is lány vagyok és régebben rengeteget codoztam, semmilyen negatívuma nem volt annak, hogy lány vagyok. Maximum, ha valamilyen hülyegyerek beszólogat, jelented, vagy átmész egy másik szerverre. Amúgy én úgy vettem észre, hogy hátrányt semmiképpen sem jelent a pasiknál, ha szeretsz játszani, csak tényleg ne vidd túlzásba, ne a kockulás legyen az első.

Melyik coddal szeretsz játszani a leginkább? Hány órád van belőle? Van x-ed? :)

2015. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nos hát megvan a Modern Warfare összes része. :D Tegnap vettem meg a CoD 4 MW-t. :) MW2-t Steam-en kellett aktiválni, MW3-at is szint úgy, MW2 Single-be már 2 óra összegyűlt, Multi-ban 1,7 óra :D MW3 Single-be 7,4 óra, Multi 1,7 óra. Szóval van még mit fejlődni, de kezdetnek ez is megteszi :)
2015. jan. 3. 23:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Legjobban az MW3-at szeretem tolni. A legjobb. :)
2015. jan. 3. 23:14
 8/14 anonim válasza:

23:08-as vagyok.

Szuper, kezdetnek mindenképpen jó :).

Nekem a kedvencem a cod4 (MW), multin 1499 órám van. De persze az összessel játszottam, a legújabbon kívül mindet végig is vittem, többször is néhányat. Nagyon jól választottál játékot :D. Megunhatatlan :):)

Ha van kedved, majd vegyél fel ismerősnek:

[link]

Amúgy cod4-el tudsz játszani tört szerókon is, ajánlom azokat is. Régen nagyon sok klán volt, nekem is volt szerverem :). Szerintem még biztosan vannak sokan ilyen szervereken is.

2015. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Skype-od van? :)
2015. jan. 3. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Elég szégyen amikkel játszol. Talán ha CoD ról van szó az 1 a 2 meg az 5 meg a bo2 zombi módja jó a 4 elmegy, de a többi... pfej
2015. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!