Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy semmilyen érzelmet ne mutassak a külvilág felé? Ne lássanak rajtam semmilyen érzelmet Van rá egyáltalán valami módszer?

Figyelt kérdés

Sem boldogságot,sem szomorúságot,sem könnyeket ha netalán előfordulna.

Van erre valami módszer?


2015. máj. 19. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas önkontroll.
2015. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mész emberek közé, így nincs ki elől rejtegetned az érzelmeket. Vagy takard el az arcod. Ha valaki direkt rád figyel, akkor előle úgysem tudod elrejteni az érzelmeidet, az idegenek meg le sem sz*rnak, így előlük meg felesleges.
2015. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlással elérheted, hogy az arcodon, a testbeszédedből ne látszódjon mit érzel, a szemeid akkor is elárulják. Hacsak nem ölöd ki magadból az érzelmeket, ami egy kis áldozattal jár, de megoldható.

Viszont nem lesz benne köszöneted, tönkreteszed a lelked, senki nem ér annyit, hogy ilyesmit akarj tenni magaddal. Meg egyáltalán, miért akarnád ezt?

Kíváncsi vagyok az indokodra, ha gondolod írj rám.

2015. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló igaz :)

2.válaszoló kicsit "elbeszéltünk egymás mellet" :)

Azért az nem működik,hogy nem megyek emberek közé :)

Az a célom,hogy minnél határozottabb legyek,ne lehessen fogást találni rajtam, na persze nem szeretnék érzelem mentes szociopatává válni,de csak van valami módszer a fent emlitettekre.

2015. máj. 19. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Iratkozz be a Steven Seagal színészképzőbe.
2015. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Tiedét"

Szerintem röviden,tömören,lényegre törően indokoltam ;)

2015. máj. 19. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van rà mòdszer.

De csak akkor hasznàl, ha kitartòan gyakorolod.

Estènkènt ülj le egy teljesen sötèt szobàban.Nagyon fontos, hogy annyira sötèt legyen, hogy a legapròbb fèny se jusson be oda,különben nem hasznàl!45 percig kell nyitott szemmel, pislogàs nèlkül, a a teljes sötètsègbe nèzned.Nem foglalkozva azzal, hogy egy idõ utàn folyik a könnyed, vagy az orrod.Csak pislogàs nèlkül, nèzel tovàbb a sötètbe.Maradj csak megfigyelõ, bàrmi is törtènjen, csak a lègzèsedet figyeld.Gondolatok fognak megjelenni, èrzèsek, de te csak tèrj vissza a lègzèsed figyelèsère, ès pislogàs nèlkül folytasd a sötètbe nèzèst.

Ez a technika, rendkìvül erõteljes.De hangsùjozom, csak teljes, totàlis sötètsègben alkalmazható!

A szem hozzàszokott ahhoz, hogy fókuszàljon.Mint ahogyan az ember elmèje is mûködik, ha kell, ha nem.

A sötètsèg mélysège, elnyel minden felhalmozódott szemetet, beidegzõdèst, amit eddigi, ès elmúlt èleteid alatt összegyûjtöttèl.Ès nem marad màs, csak a hatàrtalan mèlysèg, amit megtapasztalsz önmagadból.A nyugalmad annyira mèly lesz, hogy aki a közeledbe kerül is èrezni fogja, ès lehet inkàbb elkerül majd tèged.A sötètsèg egy rèsze ott lesz veled napközben is.Ez a technika, lustàvà, nagyon nyugodtà, ès motivàlatlannà tehet.Sokfèle õsi technika van mèg, amelyek különbözõ módon vezetnek vissza önmagadhoz.

2015. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!