Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom rávenni magam...

Miért nem tudom rávenni magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
egyszerűen itthon nem tudok tanulni, nem a számítógép vagy bármi ilyesmi miatt, egyszerűen nem megy. valami hasznos tanulási technikában segítsetek mert éppen érettségi előtt állok. idén csak könyvtárakban tanultam vagy a suliban

2014. ápr. 24. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a szobád, át kellene rendezni. Valószínűleg rossz helyen van az ágy, asztal, stb., rosszak a színek, anyagok. Egy gyors átfestés, huzatcsere, bútortologatás lehet, hogy megoldaná a problémát. Ha nem a zajok okozzá, pl. nálunk a hülye vinnyogó szomszéd kutya az oka, hogy nem bírok koncentrálni. Csak különböző halálnemeket találok ki a szomszédnak tanulás helyett.
2014. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szobám tökéletes inkább szüleimmel folyton vitázok az lehet a gond. De ők akkor is mondják a magukét ha én meg se szólalok
2014. ápr. 24. 18:16
 3/7 anonim válasza:
én s eszeretek nagyon föleg ha valaki megkér mond el hány éves vagy és válaszolok rá
2014. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18
2014. ápr. 30. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor tanulsz a szüleid bemennek a szobádba és ott vitáznak veled? Hát mondd nekik, hogy tanulnod kell, hagyjanak békén.
2014. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam az is segített ha kimentem az udvarra tanulni.Ott kevesebb dolog volt ami elvonhatta a figyelmemet.Ha meg nem kertes házban laktok, akk kimehetnél mondjuk egy parkba, valami csendesebb helyre és ott próbálnál meg tanulni. Gondolom a szüleid csak nem mennének utánad, h vitázzanak veled:).
2014. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi , egyszer már sikerült a városligetben tanulni
2014. máj. 3. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!