Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nem szeret...

Van itt olyan, aki nem szeret filmet nézni a szüleivel együtt? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Azért mert teljesen más az ízlésünk.
2015. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És olyan fordult már elő, hogy zavarba jött valaki egy szexelős jelenetnél? Éppen azért, mert a szüleivel nézte.
2015. márc. 13. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lol, én már felnőtt vagyok, de ma is zavarba jönnék, ha anyámmal néznék egy filmet, és épp ott döngetnének valami csajt a képernyőn.
2015. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem néztem a szüleimmel filmet, legalábbis nem emlékszem.

De miért is kéne?

2015. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az tényleg zavarba ejtő...
2015. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja olyankor kicsit kellemetlen...én azt nem szeretem ha valami olyan jelenet van, amin elérzékenyülök, kicsit szégyellem ha elered a könnyem, főleg ha látom hogy nekik nem...de ez mindenki előtt zavar. Ezek ellenére szeretek velük filmezni, scak az utálom hogy ha TV-ben nézzuk, akkor reklám alatt apum kapcsolgat, aztán mire visszateszi, már a film fele lemegy...Ha dvd-ről nézzuk, akkor is sokszor megállítja a filmet, átrakja TV-re, hogy megnézze a meccs eredményeket
2015. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert teljesen más az ízlésünk.A szex jeleneteknél egyébként egy picit talán kínos(igaz itt nem túl durva jelenetekre gondolok),de nem vészes.14 éves lány vagyok,apukámmal pl.többször is néztem már ilyen filmet,önakaratlanul is,nem tudtuk előre,hogy lesz e benne szex vagy sem.Gondolok itt péntek 13-ra például.
2015. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon régen néztem velük filmet. Már egyáltalán nem. Két okból kifolyólag: az egyik a szexjelenetek, amiket te is írtál; a másik pedig az, hogy folyamatosan pofáznak film közben. Én szeretem csendben nézni azt, amit szeretnék.
2015. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!