Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetkós tapasztalatok (? )

Tetkós tapasztalatok (? )

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom azon hogy kéne varratni magamra de valamikor olyan hangulatban vagyok hogy idegesít ha bámulnak.


Arra vagyok kiváncsi hogy ki hogy áll a tetoválásokhoz.

Akiknek van (látható helyen) azt mennyire bámulják és hogyan kezelitek, akiknek pedig nincs az mit szól hozzá és szerintetek mennyire tesz feltűnővé valakit ?


Beszereztem egy kamutetkót (kép lent) hogy mégis milyen lenne igazival mászkálni és úgy látom eléggé nézik és tetszik az embereknek.


Jöhetnek a vélemények, tapasztalatok, pozitív-negatív ne kíméljetek.


[link]



2015. máj. 19. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van nem látható helyen, így onnan válaszolok, akik megbámulják őket :D

Ha nem művészi tetoválás (ami drága, életemben kb 2 ilyennel találkoztam), akkor vagy közönyös vagy nem tetszik. Persze, megbámulom, mert kíváncsi vagyok, hogy mit ábrázol ;)

Egyébként semennyire nem tesz feltűnővé, mert majd minden 2. ember tetkóval rohangál.

Nekem meg nem tetszik amit belinkeltél... Se jelentése, se művészi értéke.

2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van látható helyen, sosem ért miatta hátrányos megkülönböztetés, munkahelyen se nézik rossz szemmel, pedig ilyen inges-nyakkendős helyen dolgozom. 25/F
2015. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Csodálod bazz, hoyg ezzel megbámulnak?? Egész karos tetkóval? Komolyan csodálkozol?? Édes istenem.

Mellesleg ha ennyire izgat, hogy bámulnak, miért csináltattad? Nekem nem tetszik amúgy, bocs. Ilyen random "kemény gyereknek akarok tűnni" benyomást ad.

2015. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt amit belinkeltél biztos megbámulják, és biztos azért, mert mi ez a sz#r kb.

Semmi értelme, semmi jelentősége ennek, csak egy egész karos random tetkó. Nagyon gagyi.

2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom van itt egy kis félre értés.


A képen én szerepelek de amint már fent is írtam "kamutetkó" tehát nem igazi. Ez tulajdonképpen nem más mint egy "harisnya" ezzel a mintázattal. Elég élethű egyébként, élőben is csak úgy lehet megmondani hogy nem igazi ha közelről nézed.


1-es én nem akarnék semmilyen jelentést a tetkómnak, vannak ilyenek hogy a nagyanyám emlékére meg ilyen hülyeségek. Inkább az lenne a fontos hogy igényesen legyen kivitelezve.


2-es köszi az infot

2015. máj. 19. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Ettől még szarul néz ki.
2015. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Viszont nem ez volt a kérdés.


Úgy látom neked semmilyen tetoválással kapcsolatos tapasztalatod nincsen tehát nyugodtan keress magadnak másik kérdést.

2015. máj. 19. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég nagy van és igen, feltűnővé tesz. Már régebbi és nem zavar, nem érdekel az emberek reakciója.

Az általános dolgok utcán az "úú nézd már", "úú láttad?"

Szórakozóhelyen már kétszer megnyalták o.O Wtf?

Megkérdezik huncut mosollyal, hogy megnézhetik-e a többi részét, amihez le kellene vetkőznöm persze, szóval náluk ez a csajozós duma.

Vadidegenek is simán megkérdezik, hogy nem fájt?

Ha valaki nem tudja, hogy van és leveszem a kabátot, pulcsit, meglátja rögtön jönnek a kérdések. Neked tetoválásod van? Ekkora? Megnézhetem? Dejó. Megintcsak a nem fááájt? kérdés stb.

Mielőtt megcsináltattam úgy gondoltam nem fog rajtam kívül tetszeni senkinek és esetleg elítélnek, hátrányom lesz emiatt, de szinte csak pozitív érdeklődés van. Bár az is igaz, hogy leginkább a pasik fantáziáját izgatja.

Az elején még idegesített ez a túl nagy érdeklődés, de hozzá lehet szokni, mondom ezt úgy, hogy elég antiszoc vagyok :D

Ha neked tetszik, ne a többi ember véleménye tartson vissza :)

2015. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as pont az ilyen válaszokra vagyok kiváncsi :-)


Néha én is antiszociálisnak érzem magam de egyébként nem vagyok az. Nálam inkább hangulatfüggő és valamikor nincs kedvem az emberekhez és akkor lehet hogy jobban idegesítene ha a tetkó miatt még jobban bámulnak.


És gondolom igen hogy szinte mindenkinek tetszik mert nekem is tetszik és én is meg szoktam nézni mindenkin.

És belőlem is azt váltja ki (egy lányon) hogy meg akarom érinteni. Mondjuk a nyalakodás már más tészta de gondolom a szóban forgó úriemberek már nem voltak szomjasak :-)


9-es gondolom az utcán is úgy beszélsz az emberekkel hogy elismétled amit mondanak és aztán válaszolsz.


Tehát ha láttál tetoválásokat akkor ezzel kapcsolatban elmondhattad volna az erről kialakított pozitív-negatív véleményedet.

Ezen felül természetesen rólam is elmondhatod de mivel már megtetted ezért is mondtam hogy keresgélj máshol.

Szia.

2015. máj. 20. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem két okból tetováltat az ember, vagy azért mert csatlakozni akar a falkához vagy azért mert különbözni akar attól. Nekem az alkaromra van egy szöveg varrva olyan nyelven amit itt igen kevesen beszélnek, van aki megkérdezi mit jelent és van akinek el is mondom, de a lényeg nem az, hogy szó szerint mit jelent, hanem az, hogy nekem mit jelent. Egyébként én nincs negatív tapaszalatom és nagyjából indifferens nekem is, hogy ki van kivarrva és ki nincs.
2015. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!