Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetkós tapasztalatok (? )

Tetkós tapasztalatok (? )

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom azon hogy kéne varratni magamra de valamikor olyan hangulatban vagyok hogy idegesít ha bámulnak.


Arra vagyok kiváncsi hogy ki hogy áll a tetoválásokhoz.

Akiknek van (látható helyen) azt mennyire bámulják és hogyan kezelitek, akiknek pedig nincs az mit szól hozzá és szerintetek mennyire tesz feltűnővé valakit ?


Beszereztem egy kamutetkót (kép lent) hogy mégis milyen lenne igazival mászkálni és úgy látom eléggé nézik és tetszik az embereknek.


Jöhetnek a vélemények, tapasztalatok, pozitív-negatív ne kíméljetek.


[link]



2015. máj. 19. 21:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es én is gondoltam erre hogy csatlakozom a tetováltak táborához de annyira sittes tetkókat látok hogy ahhoz képest az én kamutetkóm kiváló értékű művészi munkának minősül.

Szóval nem annyira ez a csatlakozósdi mozgat.


Régebben nem tetszettek az írásos tetkók de abból viszont egyre több olyat látok ami nagyon tetszik.


Úgy vettem észre egyébként hogy a tetovált emberek kevésbé ítélkeznek mások felett.


Köszi a hasznos válaszokat.

2015. máj. 21. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!