Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani kommunikációv...

Tudnátok mondani kommunikációval kapcsolatos könyvet? Olyat, ami abban segít, hogy képes legyek úgy kifejezni magam, ahogy azt gondolom, tudatni szeretném. Hitelesen beszélni.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 19. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vettem magamnak egy könyvet, de még nem volt időm elolvasni: Kommunikációs stílusok, Friedemann Schulz Von Thun. Kb fél-1 éve vettem meg, már nem tudom miért és hogyan, de ha én megveszek valamit, akkor belelapozva úgy ítéltem meg, hogy hasznos lehet.

A pszichológia nézőpontjából közelít, de vannak benne szemléltető ábrák és mondatok, amit laikus is érthet. De ez kicsit magasabb szinten tanulmányozza a dolgokat, mintsem a gyakorlati tanácsokra koncentrálna, ahogy kiveszem így félsötétben belelapozva.

2015. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))))))
2015. máj. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!