Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy 16 éves bekávézva fent van 2-3 óráig?

Figyelt kérdés
Másnap meg alszik az órákon és 0 a teljesítménye. Utána meg panaszkodik, hogy fáj a feje meg szédül. Hányingere van. Hogy kell az ilyet kezelni? Fiamról van szó.
2015. máj. 20. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1.ne igyon kávét, ha ennyire nem bírja.

2. vedd rá,hogy mozogjon, sportoljon vmit,hogy estére elfáradjon.

2015. máj. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Milyen kávét használtok? Ki tudod cserélni koffeinmentesre? Az ízében nem fogja érezni a különbséget:)
2015. máj. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
és mégis mi indokolja, hogy folyamatosan 2-3ig fent legyen? a te fiad, te kell a szabályokat megszabd, főleg míg kiskorú...
2015. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"szar ügy fiam, ha ennyi eszed van, gratulálok hozzá,a következő rossz jegynél 1 hónapig sehova nem mész iskola után és a hétvégén"

Szerintem kb. ennyi lenne a reakcióm, ha 16 évesen ekkora hülye és bele se gondol, hogy az iskolábhoz fel kell másnap reggel kelni, akkor viselje a következményeket. Nehogy babusgatni kezdd.

2015. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Remek szülő vagy!
2015. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. ne legyél már ekkora istentelen barom, mit csináljon a szülő mégis, ha a hülye gyereke kitalál ilyet magának? Hánytassa ki a kávét belőle? Könyörgöm...
2015. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem adok neki kávét...Bumm, probléma megoldva.
2015. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, koffeinfüggő, 2-3ig a monitort bámultam, suliban meg aludtam... Nincs is éretségim se meg semmim, fizikai munkával keresek havi 90.000ret... Istenem ha lenne egy időgépem, nagyon felpofoznám magam...
2015. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, nyakon kéne vágni a gyereket este 8 kor, hogy takarodjon lefeküdni. Kávét meg zárni előle. Nem élet ez 16 évesen. Tönkreteszi a szervezetét és még közmunkás se lesz belőle, ha így folytatja. Bele kell nyomni a fejét a könyvbe és addig onnan fel nem állhat, míg fel nem mondta a leckét. Minden 4 esnél rosszabb jegy esetén: 3 as egy hét, 2es két hét, 1 es egy hónap szobafogság, ill minden nap 2 óra szigorúan felügyelt házimunka.
2015. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvileg azért marad fent olyan sokáig, mert tanul. Én nem azt momdom, higy olyan szornyuek a jegyei 3-astol nincs is rosszabb jegye.A 0 teljesitmenyt ugy értettem, hogynem csinal semmit, olyan lom van a szobajaban,hogy a szégyentől elsüllyedek a nagyszulok elott is, ha atjonnek. Kb. az osszes konyve, ruhai szetdobalva a foldon, cigicsikk a virágfoldben, 2 hetes maradék belokve az ágy mogé..
2015. máj. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!