Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a pasifaló nökröl?

Mit gondoltok a pasifaló nökröl?

Figyelt kérdés
Nem a könnyüvérü nökre gondolok,akik füvel-fával összefekszenek,ès akiket az visz aki akar.Az olyan "lájtosabbakra",akik igényesen megválogatják a partnereiket,de azokkal szívesen flörtölnek,akik megtetszenek nekik azokkal bárhol szóba elegyednek,strandon bámulják a pasikat ,filmekben,klippekben nézegetik öket stb
2015. máj. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem a kannibalizmust.
2015. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen ismerősöm, néha az agyamra mennek de amúgy semmi rossz nincs bennük.
2015. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy k**va sok van, de engem egyik sem fal fel...
2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez:

"A medve és a nyuszi sétálnak az erdőben és találkoznak a jótündérrel.

- Mivel ilyen szimpatikusak vagytok nekem, teljesítem három kívánságotokat. - mondja a jótündér.

- Én 10 medvelányt akarok. - mondja a medve.

- Én a legújabb és legdrágább autót akarom. - mondja a nyuszi.

- Én... még 10 medvelányt akarok! - mondja a medve.

- Én pedig.. egy kifogyhatatlan benzinkutat az autómhoz. - mondja a nyuszi.

- Én.. azt akarom, hogy a világ összes medvelánya az enyém legyen! - mondja a medve.

- És neked, nyuszi, mi az utolsó kívánságod?

- Hm... Tudod mit? Legyen a medve b×."

2015. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

osztálytársnőim többsége ilyen (leszámítva, hogy nem élnek szexuális életet). szerintem egy kicsit viccesek, meg bohókások is. én nagyon jól el tudok velük beszélgetni, szóval én szeretem őket.

16/f

2015. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!