Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűntudatom van, mit csináljak?

Bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma letámadtam egy ok miatt olyan gyereket, aki valószínű nem csinált semmit és a nagyobbik tesója is ott volt, és a nagyobbik tesója és ő jó viszonyban vannak, ha valamit kérdeznek egymástól őszintén válaszolnak. Az az ember akit én letámadtam szerény és kedves tud lenni, de elborult az agyam és minden elszállt, amit én róla tudtam, szóval ezért is nagyon sajnálom ami történt mert tudom hogy egy normális gyerek. A másik meg az, hogy a tesójával nagyon durván beszéltem-akkor is még el volt borulva az agyam- és úgy érzem, modortalanul is, én ezerszer bocsánatot kértem ott helyben és azt mondta semmi baj, de én nagy bűntudatot érzek, nem tudom mit csináljak, nem tudom mivel tudnám kiengesztelni, mégha azt mondta hogy nincs gond? Talán egy tábla csoki vagy bonbonnal? Segítsetek! Normális válaszokat kérek!

2015. máj. 20. 14:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki még egyszer, hogy tényleg nagyon sajnálod, és mondd meg őszintén, hogy még azóta is bánt, és ne haragudjon, nem tudod mi történt veled, és nem akartad megbántani őt. Igen, szerintem a csoki jó ötlet :) vagy esetleg vihetsz neki valami kis személyesebb apróságot is, de szerintem a csoki is jó :) Remélem segítettem! :D
2015. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!