Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Joggal van bűntudatom? 12/L

Joggal van bűntudatom? 12/L

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmmel elmentünk vásárolgatni, kinéztem magamnak pár cuccot, de nem volt nálam pénz. Megbeszéltem vele, hogy másnap elkísér megvenni azokat. Este facebookon azt beszéltük, hogy mikor mennyünk. Azt mondtam, hogy negyedkor, ő erre azt, hogy rendben. Másnap még 11:12-kor otthon voltam, felhívtam. Én: bocs, nem láttam az időt, késni fogok pár percet, te ott vagy már (ahol találkozunk)? ő: pff. Már vagy fél órája. Amikor találkoztunk bocsánatot kértem, és kérdeztem, hogy mióta vártál? Azt mondtac hogy negyed órát. Azt mondta, hogy ezzért sokkal tartozok neki, mondatm oké, de te jöttél korán. Negyedet beszéltünk meg, ő azt hitte, 11-et. De nem is beszéltünk róla többet, mentünk a dolgunkra. És én olyan rosszkedvűnek láttam, kedvetlennek, cswndesnek, pedig tegnap az egész délután végig röhögtük. Olyan rossz érzés volt. Az én hibám?
2013. szept. 7. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó, hát ez nem nagy cucc :) Ilyen mindenkivel előfordul, ne idegeskedj ezen, ha igazi barátok vagytok, akkor ilyen hülyeségekkel nem foglalkoztok ^^
2013. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedek rajta, csak olyan rossz volt látni, hogy olyan kedvwtlen. :/ köszi a választ. :)
2013. szept. 7. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen más miatt volt. Engem váratott a legjobb barátom 2 órát. De semmi nem volt, mert nem lustaságból vagy direkt tette. Megesik az emberrel. Én is rögtön megbocsájtottam neki. Elkezdett magyarázkodni, aztán mondtam hogy felejtsük el és ennyi volt.
2013. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. szept. 7. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
njdfdnsjfidh igen ndjsfhsdui a sjdkfhdusihfudsi te jdiksosjfiao hibád is jfisdofjiao lehet JSDIKSAHDIÉ akár.
2013. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg akkor hdkd meg, ugyanis egy okod nem volt arrs, hogy ilyen hülyeségeket írj, te büdös jjbs.
2013. szept. 9. 06:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt elkezdel hülyének nézni, ien, láttam hogy a szavakat össze lehet olvasni. :)
2013. szept. 9. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!