Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lennél életed végéig hűséges...

Lennél életed végéig hűséges ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Egymásba szeret egy fiú meg egy lány 13-14 évesen. Elkezdenek járni, mimdkettőjüknek a másik az első mindentéren. Majd a fiú eljegyzi a leányzót és együtt folytatják közös életüket. Te letudnál mondani mimdenki másról a jövőben, hogy csak is egy emberre koncentrálj?
2015. máj. 20. 16:58
 1/10 anonim válasza:
2015. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akivel vagyok akkor más nem kell, más nem érdekel. Szóval nem mondok le semmiről.
2015. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha végig szerelmes vagyok belé, más nem érdekel és/vagy annyira jófej és tiszteletreméltó és intelligens és szintén hűséges, jó partner, akkor igen. De ezt előre nem lehet megmondani. Az emberek változnak, költöznek, dolgoznak, ismerkednek, barátkoznak.. Megy az élet. A tinédzser kori kapcsolatok szinte sosem tartanak tovább az iskola befejezésénél.
2015. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg ilyen fiatalon nem tudtam volna elkötelezni magam, szükség van a tapasztalatokra. de ha úgy érzed, hogy ő a minden, akkor maradj mellette.
2015. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hűségesnek hűséges maradok, (azaz soha nem csalnék meg senkit) az már viszont nem csak rajtam múlik, hogyan alakul a kapcsolat jövője, valamint az érzelmeink.
2015. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Részemről igen.
2015. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13-14 évesen mindkét fél még éretlen lelkileg! Ez csak gyermek szalmalángszerelem, 1-2 év és szétmennek.
2015. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez még gyerekszerelem. De 17-18 évesen már igen.
2015. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alig voltam 14 éves,amikor az első barátommal megismerkedtünk és lassan a hatodik éve vagyunk együtt,igaz voltak kisebb szünetek amikor összevesztünk de mások a nyomába sem léphettek..
2015. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Szerintem ajánlatos némi tapasztalatot szerezni, mielőtt valaki végleg megállapodik. Különben is, honnan tudod, hogy ki az Igazi, ha nincs viszonyítási alapod, hogy melyik partnered miben volt jobb vagy rosszabb?


22/N

2016. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!