Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok esetben egy jóképű vonzó pasi rib*ncként viselkedik, aki nem annyira jóképű az meg ideális társ, és hűséges?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy 100%, de elég gyakori. A jóképű pasik hűtlenek és sokszor bun*kók is. Az alacsony kopaszodó, csúnya psaik meggyőzik a nőt, hogy ők csakis házasságot, és családot akarnak....ja és hűségesek, rendesek.


A nők nagy részének a jóképű kellene, de az szórakozik.

A csúnya hiába lenne ideális társ, ha egyszer az ember lány nem vonzódik....

veletek nem szokott ez lenni?

Miért van ez így?


2009. okt. 21. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert aki jóképű az bizony visszaél a dologgal, mert megteheti. Szeret hódítani, de szerintem nem mindig bunkók. Én se, vagyok az:) Meg szerintem van közöttük is olyan, aki hűséges. Nem mindenki ilyen. Viszont tény, hogy egy jobb férfit több nő is megpróbál megszerezni magának.
2009. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a nők többségének az értékrendjében előrébb vannak a külsőségek. Ha annak ellenére, hogy állandóan csal a jóképű pasid még is őt választod, mit vársz? A csúnya meg persze, hogy hűséges marad, hiszen ez az egyetlen erénye.
2009. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A jóképüeknek nem kell jópofizni, hogy használják a kígyót, a rondáknak kell, hogy legyen esélyük örökítőanyagot juttatni a női szervezetbe.
2009. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilván mert a legtöbb hülye buxa a külsőségektől már elolvad aztán ki is használja ezt a sok szédítő vigyorú f@sztarisznya, és nem foglalkozik komolyabban a másik érzéseivel mert miért is tenné?! Ott a következő már szalad is utána.
2009. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nézve az ellentétet, ritka az olyan jó, szexi nő aki nem ribanckodik. mert megteheti. a jó pasi is megteheti. akkor mi itt a gond, ez az élet rendje sajnos...
2009. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló. Nem a plázacicák lehetnek csak szexik.

Vannak természetesen csinos szép nők is. Én nem ledérek.

De a pasik közül rengeteg az ilyen kqva.

2009. okt. 21. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a kevésbé jóképű nagyra becsül egy kapcsolatot, mivel nem könnyű összehoznia és próbál ideális társ lenni, míg a jóképű a "van másik" című történet miatt leszarja, hogy milyen viszonyban vagytok, 2 perc alatt szerez másik nőt magának ha úgy adódna, ennyi.
2009. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy egy macho is meghal egyszer.

Nem lesz örökké fiatal.

Persze jöhet a duma, hogy DE ÉN KIÉLTEM AZ ÉLETEM!

És?

Hova szarjak?

2009. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!