Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy én...

Hogy fogadjam el, hogy én csak átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősöm hobbi szinten modell, fotós, zenész, énekesnő, táncosnő, tudomisén.

Nekem meg semmilyen különleges tehetségem nincs. Egyszerű bolti eladó vagyok egy kis pékségben.

Ha bejutok képzésre, akkor is csak bolti eladó lesz belőlem, csak épp egy parfümériában. (Németországban élek, itt ahhoz, hogy drogériában, parfümériában lehessen eladó az ember, 3 évig kell tanulni).

Annyira szeretnék én is valami különlegeset csinálni, hogy ne csak a "szöszi legyek a sarki boltból" hanem valami több.


Hogy fogadjam el, hogy nekem ez jutott?


2015. ápr. 2. 15:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége átlagos. Te úgy néz ki átlagon felüli vagy abban, hogy átlagon felüli ismerőseid vannak. Nekem pl. egy ismerősöm sincs, aki énekes, zenész, táncos vagy akármi is lenne. Mind átlagos munkával keresik a mindennapi kenyerüket. És én is, szóval én nálad átlagon alulibb vagyok, mégis el tudom fogadni magam és boldog vagyok az átlagos életemmel. Legyél te is az!
2015. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek átlagon felülinek lennie. A természetben a méheknél és hangyáknál is a királynő a kevesebb, a dolgozó a több, mégis harmónia és rend van. Eleve mindenkiből egy van és mint egyéniség egyedi. Az univerzum szempontjából mindenki egyformán értékes. Lehet, hogy neked is van valami művészi vénád egyébként, csak nem jött ki, ezért vesz körül ennyi művészlélek. Pl. lehetsz hobbi ékszerkészítő, vagy grafikus, ha jól rajzolsz, vagy van kézügyességed. Lehetsz kritikus újságíró is, ha van szépérzéked. Lehet, hogy egyébként van tehetséged valamihez, csak elnyomtad magadban. De ha nincs, az sem baj. Örülj neki, hogy Németorszában jó körülmények között élsz, ezzel máris több vagy, mert megtanultál egy idegen nyelvet és beilleszkedtél egy idegen ország kultúrájába.
2015. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj annak, hogy nem átlag alatti vagy és máris elfogadtad.
2015. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rajzolok és könyveket írok, de ez nem olyan komoly.
2015. ápr. 2. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezekben mi az átlagon felüli?

Maximum akkor, ha kiemelkedőt tudnak alkotni a saját területükön. Manapság bárkiből lehet modell, minden gagyi műsorban jött-ment zenészeket keresnek és a táncosok végképp nincsenek megbecsülve.

2015. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az élet az átlagos nők fenekét is fényesre nyalja, egy átlagos férfinak viszont mindenért vért kell izzadnia, szóval csöndben lehet maradni.
2015. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen rajzolsz és könyveket írsz, akkor ez is különlegesség.
2015. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de ez nem olyan komoly" - lehet, hogy alábecsülöd magad. Az ember magát mindig egy kicsit más szemmel látja, mint a többieket. Az eredményeikről nem írtál. Lehet, hogy azok sem "komolyak".

Ha elégedetlen vagy a szabadidőd eltöltésével, azon meg bármikor változtathatsz. Bármilyen témával elkezdhetsz foglalkozni (akár csak önképző alapon), ami érdekel, és idővel meglesz az eredménye.

2015. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A modell, a fotós meg az énekesnő mióta különleges? Épp ezaz, hogy egy csomó ismerősöd modell vagy fotós, és mindenkinek egy csomó ismerőse az. Innentől kezdve ők az átlag, mert nagyon sok van belőlük, és az ismerőseiken kívül senki más nem ismeri őket, mert nem emelkednek ki...

Semmit nem kell elfogadni, ha hobbit akarsz, keress. Egész biztosan értesz valamihez, de sok elfoglaltsághoz nem kell tehetség sem. Csak csináld, amit szeretsz, és kész. Légy boldog. :)

2015. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem különleges, már bocs.

De amúgy ne feledd: ha mindenki átlagon felüli, akkor senki sem az.

2015. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!