Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy nagyon...

Miért érzem úgy, hogy nagyon gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés
Alig van olyan helyzet amikor lassúnak érzem az időt, úgy évről évre gyorsabban telik, és most már úgy érzem szinte semmire sincs időm. Óvodás koramban minimum 2-szer annyinak éreztem egy évet, mint most, de lehet, hogy még többnek. Miért van ez?

2015. máj. 21. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy idősödik az ember egyre inkább így van ez. Gondolom ez alól kivételt képeznek a sitten ülő emberek:)

Pedig te nem lehetsz túl idős ha az óvodai éveidet hozod fel példának :)

Mennyi idős vagy?

40/f

2015. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17/F, de ha ez így van, akkor mi lesz nyugdíjas koromban?
2015. máj. 21. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra kell törekedni hogy minél tartalmasabb életet éljünk. Mert minél ingerszegényebb valakinek az élete, annál gyorsabban repül az idő, és nincsenek emlékek amikből táplálkozhat az ember.
2015. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban mintha gyorsabban telne, lehet a számítógépezés miatt van, mert ott úgy elmegy 1-2 óra, hogy észre sem vetted és alig jut idő másra. :-DDDD
2015. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez rád még nem vonatkozik, te még fejlődő korban vagy:)
2015. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert egyre több a dolga az embernek, amit nehezebben győz. Szerintem nem nagyon lesz jobb, talán nyugdíjas korban… Vagy még akkor sem.
2015. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is mindig ledöbbenek,elgondolkodom szerintem ennek a globàlis felmelegedéshez is köze van,lehet,hogy a kortol,elfoglaltsàgtól is függ,de ehhez nagyban màs is hozzàjàrulhat,és valóban egyre gyorsabban repkednek a napok is...alig alszol ès reggel lesz,és ezt az is érzi,aki nem dolgozik nem fàrad...ahogy az is természetellenes ami a idôjàràsban történik,hisz még júniust ìtunk,de màr júliusi kànikula van,sôt régen augusztusban volt csak hôhullàm...vallàsok is emlìtik az utolsó idôben felgyorsul minden,és ebbe az idô is beletartozik!
2015. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!