Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartok viccesnek olyan...

Miért tartok viccesnek olyan dolgokat, amiket mások egyáltalán nem és olyanok, amiken mások jókat röhögnek, engem hidegen hagynak?

Figyelt kérdés

Amíg mondjuk az osztályban mindenki röhög valakinek a beszólásán, én egyáltalán nem tartom viccesnek és tök ciki, hogy rajtam kívül mindenki nevet, én meg nem is értem, hogy mi benne a vicces. Viszont olyan dolgokról, amik másoknak tök hétköznapiak, olyan idiótaságok jutnak eszembe, hogy az nem igaz és mindig tök hülyének néznek barátnőim is, hogy ilyeneken kezdek el röhögni. Pl valamelyik nap mentünk haza egyik barátnőmmel és mondta, hogy "Basszus, Grétinek(a másik barátnőnk) megígértem, hogy vele megyek haza .__. Remélem, nem akart megvárni" Erre így gondolkodtam és eszembe jutott, hogy mondjuk egy hét múlva visszamegyünk az iskolába és Gréti még mindig ott lesz ilyen szakadt ruhákban, szőrös lábakkal mint valami hajótörött és eközben csinált magának focilabdákból meg összetesztoszteronozott mezekból egy babát, hogy addig se legyen egyedül és még nevet is adott neki és beszélgetett vele és kiderül, hogy azóta is barátnőmet várta, és ezen annyira elkezdtem röhögni, hogy azt hittem, bepisilek. Barátnőm meg csak lesett, hogy mi vicceset mondott? Vagy mondjuk néha, mikor sétálok valakivel az utcán és épp nincs semmi beszédtéma, elkezdem nézni a madarakat. És csak úgy spontán elkezdek kuncogni azon, hogy milyen aranyosak meg milyen viccesek a galambok meg a verebek xd De tényleg, olyan cukik basszus, amikor elkezdenek sétálni a galambok a földön és közbe így előre-hátra mozgatják a fejüket, mintha zenét hallgatnának :"D Meg néha szoktam látni ilyen kamikaze galambokat meg verebeket, akik direkt elkezdenek körülötted sétálgatni, aztán egy gyanútlan pillanatban fogják magukat és felröppennek és egy cm hiányzik, hogy ne szálljanak neki a fejednek :D És olyan vicces látni az áldozatok arcát XD

Szóval kb ilyeneken szoktam röhögni. És mások sosem értik, miért tartom ezeket viccesnek és szerintem tök ciki :/ Szerintetek ez nem gáz? (Bocsi amúgy, ha kicsit úgy írtam, mint aki be van tépve, csak álmos vagyok T3T)


2015. máj. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van! xD
2015. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Furi, de egyáltalán nem gáz.
2015. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem egyformák, azért.
2015. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz novellákat írni? Jó a fantáziád!
2015. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak nem találtad meg a megfelelő embert, aki hasonló gondolkodású. Én és az egyik barátnőm pont ugyan ilyenek vagyunk, és van mikor csak mi röhögünk, a többiek meg azt sem tudják most mi van. Nincs veled semmi baj! :)
2015. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. máj. 22. 22:57
 7/9 anonim válasza:
minden ember kulonbozo, szerintem neked magasabb az intelligenciad, mint egy atlag embere
2015. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugye ez szarkazmus akart lenni? ._.
2015. jún. 3. 19:44
 9/9 anonim válasza:
nem.nem szarkazmus volt szerintem magasabb az intelligenciája egy olyan embernek, aki másképp látja a dolgokat, mint egy átlag ember. Hány eves vagy?
2015. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!